V letní přípravě je čekají pravidelné běžecké tréninky, silové tréninky v posilovně, a také florbalové tréninky na hokejce v hale. Příprava potrvá do konce června a s krátkou přestávkou bude pokračovat i v letních měsících. V červnu pak ženy odehrají, pokud to situace umožní, miniturnaj, ve kterém změří síly se zvučnými soupeři. Ve Znojmě by se měly představit týmy jako Židenice, Bulldogs Brno nebo Hattrick Brno.

Kádr posílily hráčky ročníku 2004, ale také tři posily ženského věku. Na brankářský post přišla Veronika Šplíchalová, které naposledy působila v Bulldogs Brno, kde sbírala zkušenosti jak v Extralize žen, tak v 1. lize juniorek. Obranné řady dále vyztuží Romana Bačová, sestra reprezentantky a hráčky Ostravy Pavlíny Bačové. Ta naposledy působila rovněž u Buldoček, kde pravidelně bodovala v 1. lize juniorek, ale neztratila se ani v Extralize žen. Obě hráčky jsou odchovankyně klubu SK JeMoBu. 

Tým žen se bude v rámci přihlášek hlásit do 1. ligy. Verdikt, ve které soutěži bude příští sezónu působit, pak padne v průběhu měsíce června.

„Mám radost, že se nám podařilo vhodně doplnit kádr. Stejně tak jsem rád, že pokračují všechny dosavadní znojemské hráčky. Všichni máme velkou motivaci na sobě pracovat a snad nám to co nejdéle vydrží. Příprava bude náročná, ale bude se nám to hodit. Do jaké soutěže nakonec naskočíme, si musíme ještě chvíli počkat, ale věřím, že to dopadne dobře,“ řekl trenér Jakub Martinek.