O uplynulém víkendu měl A-tým na programu herní soustředění, během nějž vylaďoval svoji herní tvář do sezóny. Na soustředění se představil téměř kompletní kádr včetně dvou posil Kriše a Šrámka.

Do Ostravy dnes však vyrazí elitní tým v okleštěné sestavě, kdy se musí vypořádat s několika absencemi. Trenérské duo Šťastník – Juříček tak zařadí do sestavy hned 7 juniorů! Na úvod Poháru Českého florbalu je čeká přetěžké utkání s FBC Ostrava, která sice oslabila o zvučná jména typu Bauer a Juhaňák, ale posílila se o Lukáše Pešata, produktivního ex-otrokovického forwarda. Na soupisce Ostravy dále můžeme najít reprezentačního střelce Michala Sládka nebo brankáře Jana Bindera.

Utkání startuje v 19:30. Ve skupině Znojmo dále narazí na Panthers Otrokovice a Bulldogs Brno. První dva týmy z tabulky postoupí do vyřazovací části Poháru Českého florbalu. Znojemskému A-týmu půjde především o ladění formy s těžkými soupeři před startem 1. ligy.


Rozpis Poháru Českého florbalu:

11. 8. FBC Ostrava – TJ Znojmo LAUFEN CZ (19:30)

20. 8. TJ Znojmo LAUFEN CZ – Panthers Otrokovice (19:00)

27. 8. TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno (19:00)


Dnešní utkání můžete sledovat zde:

online přenos: https://online.ceskyflorbal.cz/20202021/online-283231.htm

video přenos: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2020-2021/192648-Pohar-Ceskeho-florbalu-FBC-CPP-Ostrava-vs-TJ-Znojmo.htm