Na základě přihlášek do soutěží byly ženy TJ Znojmo LAUFEN CZ dodatečně přijaty do 1. ligy žen! Stalo se tak po úvodní nedokončené sezóně ve 2. lize žen, ve které byly průběžně na 1. místě a s velkou pravděpodobností by tuto soutěž jasně opanovaly.

Nyní tak budou hrát celostátní soutěž rozdělenou do dvou divizí, která je druhou nejvyšší soutěží v ČR. O 1. lize žen Vám přineseme více informací v následujících dnech, kdy bude po losu definitivně jasné, jací soupeři na znojemské ženy čekají a jaký bude mít samotná liga formát.

NA SOUTH MORAVIA CUPU SKONČILY ŽENY NA 2. MÍSTĚ

Své ambice potvrdily ženy na sobotním South Moravia Cupu v domácí hale, na který dorazily extraligové celky Židenic a Bulldogs Brno a nováček ženského florbalu Hattrick Brno.

V semifinálovém utkání si ženy poradily přesvědčivě s Hattrickem Brno 7:0 a ve finálovém utkání následně potrápily extraligového favorita Bulldogs Brno s nímž padly těsně 4:5! Na South Moravia Cupu tak skončily na 2. místě.

Výsledky:

semifinále: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

branky: Kobylíková (Cihlářová), Houšťová (Smutná), Kovářová, Cihlářová (Prokešová), Dibelková (Nesnídalová), Kobylíková, Oujezdská (Krupičková)

finále: TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 4:5 (2:1, 0:2, 2:2)

branky: Dibelková (Houšťová), Willmannová, Houšťová, Kobylíková


Pořadí:

1. Bulldogs Brno

2. TJ Znojmo LAUFEN CZ

3. K1 Florbal Židenice

4. FBŠ Hummel Hattrick Brno