MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

Mladší žáci Black zajížděli do Tuřan, kde se utkali s nejtěžšími možnými soupeři. V prvním utkání narazili na Hattrick Brno, který v nedávném měření sil zvítězil 5:1. Tentokrát se tým Znojma lépe připravil a dokonce hájil po dlouhou dobu vedení 1:0. Pak ovšem přišla osudná poslední minuta utkání, ve které Znojmo dvakrát inkasovalo, a Hattrick utkání otočil.

Ve druhém utkání jakoby byli ještě mladší žáci opaření z předchozího zápasu a nezachytili tempo Buldoků, kteří byli jasně lepší a zvítězili 9:2. V posledním utkání si pak alespoň spravili chuť při vítězství 4:2 nad Troopers White.

MLADŠÍ ŽÁCI WHITE

Náš další tým mladších žáků zajížděl do brněnské haly VUT, kde se utkal s Hodonínem, Židenicemi a Hattrickem B. A právě s tímto soupeřem se mladíci dočkali prvního vítězství v sezóně poměrem 3:0. V dalších utkáních byli soupeři nad jejich síly, ale jde vidět neustálý růst toho týmu.

Komentář trenéra Martinka: „Radosti z výher jsme si na posledních turnajích moc neužili, ale moc mě potěšilo vítězství týmu White, který si ho zasloužil. S týmem Black jsme odehráli výborné utkání s Hattrickem, které jsme chtěli hrát hodně defenzivně, bohužel soupeř byl velmi silný a na konci skóre otočil. Utkání s Buldokama jsme projeli na plné čáře a musíme se poučit, vše je o tréninku.“

PŘÍPRAVKA LAUFEN CZ + PŘÍPRAVKA ZŠ MLÁDEŽE

Naši nejmenší florbalisté si užili první domácí turnaj v sezóně. Síly poměřili s Hattrickem Brno, Židenicemi, s Gepardy z DDM Helceletka Brno, a s týmem Troopers. Na domácí palubovce si před zrakem rodičů zažily oba týmy přípravek pocit z vítězství i porážky, ale hlavně načerpaly spoustu nových florbalových zkušeností a zážitků.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Starší žákyně měly na programu další turnaj v Brně na hale Čejkovická a čekal je souboj s hlavním rivalem tabulky s FBC Aligators. Dosavadní bilance hrála ve prospěch Aligátorek, a tak se čekalo, kdo zvládne tento třetí souboj. Zápas byl opatrný a mnoho branek k vidění nebylo. Až v polovině utkání se dostaly do vedení naše florbalistky, dále hrály zodpovědně do obrany a ke konci utkání přidaly pojistku na 2:0. Soupeř vzápětí stačil jen zkorigovat na 1:2.

Ve druhém utkání narazily starší žákyně na Buldočky a zápas byl po 4 minutách za stavu 4:0 prakticky rozhodnutý. Naše žákyně si došly pro vysoké vítězství 8:2 a v tabulce se dotáhly bodově na čelo tabulky.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Aligators 2:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 8:2