ELÉVOVÉ ZŠ MLÁDEŽE

V neděli 10. listopadu vyrazil tým elévů ZŠ Mládeže na turnaj do Brna. Naši elévci se v hale na Lesné postupně utkali se silnými týmy Hattricku, GulliversB, Bulldogs a Atlasem Blansko.

Pro naše nováčky byl tento turnaj něco jako křest ohněm. Někteří začali s florbalem v září a proto proti sehraným a zkušenějším týmům z Brna neměli mnoho šancí uspět. Přesto jsme v žádném zápase nedali svoji kůži zadarmo. Za svoji sympatickou bojovnost po celý turnaj byli hráči odměněni výhrou nad Blanskem.

Chtělo by se říci, konec dobrý, všechno dobré, ale před námi je ještě hodně práce. Žádný začátek není lehký, ale kluci to určitě zvládnou“, řekl k turnaji trenér Jan Vyskot.


ELÉVOVÉ LAUFEN CZ

V sobotu 9. listopadu se týmy elévů Black a White zúčastnily dalšího turnaje v Brně Tuřanech. Naše oba celky se utkaly shodně s týmy z Židenic, Troopers, Gullivers a Letovic.

“Jak tým Black, tak i White odehrály většinou velice vyrovnaná utkání. S asistentem Danem Dvořákem jsme na turnaji byli spokojeni s naší koncovkou a zároveň s týmovým pojetím hry, která dělala nám i hráčům radost. Na závěr bych chtěl pochválit naši posilu z přípravky Tomáše Kyliána a gólmanku z dívčího týmu Šárku Hamříkovou”, zhodnotil turnaj trenér David Kučera.


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Mladší žákyně se představily na dalším turnaji v Šitbořicích, kde je čekaly tradiční soupeřky ze své tabulky, a to Hornets Brno ZŠ Horní, Bulldogs Brno, Aligátorky a brněnské Židenice. Holky předvedly v dosavadní sezóně nejlepší výkony a mimo cenné zkušenosti posbíraly i výhry.


STARŠÍ ŽÁCI BLACK

Starší žáci Black se představili poprvé na své palubovce a toho dokázali maximálně využít. Svého prvního soupeře z Moravan definitivně zlomili ve 3. třetině a zvítězili přesvědčivě 8:1. Hattrickem se blýskl Tadeáš Hoch.

Ve druhém utkání hostili starší žáci Hodonín a utkání již brzy rozhodli ve svůj prospěch. Svému soupeři nasázeli 14 branek a zvítězili i díky čtyřem brankám Davida Přibila 14:3.

„S výkony všech hráčů jsem spokojen. Hráli jsme po celou dobu na tři pětky a prostor dostalo co nejvíce hráčů. Děkuji rodičům, kteří přišli v hojném počtu a hlasitě nás podporovali“, řekl k turnaji trenér Jan Šťastník.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers 8:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Hodonín Red 14:3


STARŠÍ ŽÁCI WHITE

V dobré formě se předvedli i Starší žáci White, kteří zajížděli do Brna na halu Sportpoint. V obou utkáních jasně dominovali a jako první to odnesla Břeclav porážkou 13:3! Ve druhém utkání se sice do vedení dostali soupeři z Hornets Brno, ale během 4 minut vstřelili znojemští 4 branky a o utkání bylo prakticky rozhodnuto, nakonec z toho bylo vítězství pro Znojmo 7:2.

TJ Znojmo LAUFEN CZ White – Hornets Brno ZŠ Horní 7:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ White – TJ Sokol Břeclav 13:3


DOROSTENKY

5. a 6. kolo měly na programu naše dorostenky, které jely na turnaj do Křenovic v pozici lídra tabulky. Tentokrát je čekaly soupeřky, které stále čekají na první body, a tak byl zisk 6 bodů povinností. V prvním utkání s Uherským Brodem si dorostenky s chutí zastříleli a zvítězily poměrem 8:3!

Ve druhém utkání narazily na Zlín Lions a do vedení se dostaly už po několika sekundách. Brzký gól ale jakoby zbrzdil jejich snažení a soupeř dokázal vyrovnat. Až v půlce utkání se dostaly Znojmačky do vedení, které poté navýšily až na konečných 4:1.

„V obou utkáních jsme věděli, že musíme uspět, což není vždy jednoduché. Malinko nás srážely neproměněné šance, takže gólů jsme mohli dát ještě víc. Jsme ve fázi, kdy se učíme nové věci, které je třeba si vyzkoušet hlavně v utkáních. Chtěl bych holky pochválit za to, že dodržovaly to, co jsme si řekli a jsem hlavně rád, že přišly na to, proč to děláme a věří tomu,“ řekl turnaji trenér Jakub Martinek.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – 1. AC Uherský Brod 8:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Zlín Lions 4:1


JUNIOŘI

Do haly v Křenovicích zajížděli junioři k dalšímu turnaji 2. ligy juniorů. Jako první se jim do cesty postavil tým Aligators a byla to bitva o čelo tabulky. Do té vstoupili lépe znojemští a jako první třetinu, tak i celý zápas ovládli po výsledku 8:1.

Ve druhém utkání je čekal soupeř z dolní poloviny tabulky, který však kladl nečekaný odpor. Kroměříž snížila v závěru na rozdíl 3:5, ale definitivní tečku za utkáním udělal Jan Gerža. Znojmo si připsalo dvě výhry a v tabulce je prozatím na 2. místě.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Aligators 8:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – SFK Kozel Kroměříž 6:3