Ve všech kategoriích se turnaje účastnilo šest týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po třech. Krom pražských klubů se turnaje zúčastnila například Plzeň. Především šlo však o jediné, zahrát si po delší odmlce florbalový zápas.

Starším žákům se podařilo vyhrát hned první utkání na turnaji proti pražskému celku Wizards Praha. Ve druhém utkání pak dlouho drželi krok s favorizovaným Chodovem, ale nakonec museli přijmout porážku. Kvůli zbytečným vyloučením si pak starší žáci pokazili semifinále s Plzní a v zápase o 3. místo porazili partnerský klub Chodova Traverzu Mukařov. Celkově se tak umístili na pěkném 3. místě!

Výsledky:

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Wizards Praha 7:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Chodov 4:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gorilly Plzeň 2:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Traverza Mukařov 6:3

Mladší žáci prožili téměř identický turnaj a zvládli díky výhře ve skupině postoupit do semifinále. Nejdříve si poradili s Mukařovem poměrem 7:1. Skupinu pak zakončili porážkou od pražského klubu Wizards a v semifinále vystavili stopku mladším žákům Gorilly z Plzně. V posledním zápase o 3. místo si ale připsali velmi cenný skalp, když dokázali porazit domácí Chodov!

Výsledky:

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Traverza Mukařov 7:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Wizards Praha 3:8

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gorilly Plzeň 3:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Chodov 5:3

Starší žákyně se v Praze – Kunraticích představily ve velmi mladém složení a hned ve skupině narazily na dvojici silných soupeřek. V prvním utkání sice možná převyšovaly svojí kvalitou své soupeřky, ale nedařilo se jim střelecky a prohrály 2:4. Ve druhém utkání byly soupeřky z Black Angels jasně lepší a dokázaly vysoko zvítězit. V posledním utkání o 5. místo si nakonec holky užily pocit vítězství a porazily tým SK-Dvojka poměrem 5:3.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Start98 2:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Black Angels 0:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sk-Dvojka 5:3

„Jsem rád, že jsme odehráli po dlouhé době nějaké zápasy. Dlouhá pauza byla znát a je potřeba se do toho zase dostat. Turnaj splnil účel, šlo o to, si především zahrát. Navíc nám to poodhalilo, jak na tom v tuto chvíli jsme a pomůže nám to do dalších tréninkových týdnů,“ řekl trenér starších žáků Jakub Martinek.