Od 11. května se vracíme k tréninkovému procesu a je na čase poodhalit, jak bude vypadat trenérská struktura pro sezónu 2020/2021. V elitních týmech od dorostu po A-tým je již vše jasné. V mládežnických týmech visí ještě několik otazníků, a tak bude složení trenérské struktury do sezóny oznámeno až v průběhu léta. Prozatím je ale jasné, kdo se o tyto týmy bude starat v období květen – červen.

Šéftrenérem zodpovídajícím za chod všech elitních týmů (dorost, junioři, A-tým, U23) bude Jan Šťastník. Šéftrenérem mládežnických týmů (přípravka, elévové, mladší žáci a starší žáci) bude od nové sezóny Jakub Martinek a dívčí strukturu přebírá jako šéftrenér David Kučera.


TRENÉRSKÉ OBSAZENÍ ELITNÍCH TÝMŮ

A-TÝM

U A-týmu končí trenér Libor Šťasta, se kterým vedení klubu neprodloužilo spolupráci. Tým přebírá po roční odmlce Jan Šťastník a nebude na to sám. Od letošní sezóny se přesouvá do pozice asistenta trenéra Alan Juříček, který se rozhodl ukončit aktivní kariéru a zároveň bude plnit roli kondičního trenéra A-týmu.

U23

Nově vznikající tým U23 hrající Regionální ligu (5. nejvyšší soutěž), který bude navázán na elitní A-tým, povede nově Alan Juříček.

JUNIOŘI

Juniory povede ve 2. lize stejně jako loni bývalý obránce A-týmu Karel Virgl.

DOROST

Tento nadějný tým povede stejně jako v minulé sezóně trenér Jan Šťastník.

ŽENY

Novinkou dívčí struktury je přihlášení kategorie žen. Místo kategorie juniorek se budou loňské dorostenky pokoušet v ženské kategorii o okamžitý postup do 1. ligy žen. Trenérem žen bude Jakub Martinek, který s touto generací vstoupí již do 4. sezóny.

DOROSTENKY

Dorostenky povede od nové sezóny trenér David Kučera, jenž tak postupuje se silným ročníkem 2005 o kategorii výše.


TRENÉRSKÉ OBSAZENÍ MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ pro období květen - červen

Jak jsme již psali, trenérské složení u některých mládežnických týmů není ještě definitivní. Zveřejnění finální trenérské struktury mládeže pro sezónu 2020/2021 včetně všech asistentů bude následovat v letním období.

STARŠÍ ŽÁCI – Jakub Martinek

MLADŠÍ ŽÁCI – Martin Ďuriška a Jakub Martinek

ELÉVOVÉ LAUFEN – Martin Ďuriška

ELÉVOVÉ MLÁDEŽE – Jan Vyskot

PŘÍPRAVKA LAUFEN – Hanka Kovářová

PŘÍPRAVKA MLÁDEŽE - Petr Faltus

STARŠÍ ŽÁKYNĚ – David Kučera

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ – Pavlína Nováková