Po úspěšném brněnském turnaji míří tři znojemské týmy na Prague Games, který je největším mládežnickým turnajem ve střední Evropě. V Praze se představí od středečního rána do sobotního finálového dne 204 českých a 7 slovenských týmů! Letošní ročník se musí obejít bez více zahraničních celků, a tak si naše tři želízka v ohni zahrají především s českými celky z celé republiky.


Mladší žáci (kategorie B13)

V kategorii Boys 13 se představí 17 týmů z České republiky. TJ Znojmo LAUFEN CZ bylo nalosováno do jediné pětičlenné skupiny a postupně se utká s Panthers Praha, Plzní, pražskými Bohemians a s Paskovem. Tým složený z hráčů více kategorií tak nečeká nic jednoduchého. Favoritem celého turnaje budou zřejmě silné pražské celky jako je Tatran Střešovice, Chodov, Sparta nebo Black Angels.

Středa (8:50) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Panthers Praha

Středa (15:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbalová škola Plzeň

Čtvrtek (8:20) TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Bohemians Praha zelení

Čtvrtek (14:30) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Paskov Saurians


Starší žáci (kategorie B15)

Hráči ročníku 2005 si zahrají v kategorii B15 spolu s dalšími 23 týmy a nalosováni byli do skupiny C společně s Tatranem Střešovice! Další kdo se představí ve skupině C je Jindřichův Hradec a Draci HB. Soupisku Znojma zde bude dotvářet šestice vypůjčených hráčů z týmu Zlín Lions.

Středa (15:25) TJ Znojmo LAUFEN CZ – FK Slovan J. Hradec

Středa (17:50) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Draci HB

Čtvrtek (14:10) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Tatran Střešovice BLACK


Dorostenci (kategorie B17)

Posledním znojemským zástupcem bude tým hráčů ročníku 2003, který bude rovněž doplněn o šestici hráčů Zlínu Lions. Do jejich turnaje je přihlášeno 19 týmů a na Znojmo čeká pětičlenná skupina a tudíž 4 zápasy v základní skupině. Jejich soupeři budou Tatran Střešovice, FBC Česká Lípa, Panthers Otrokovice a Kanonýři Kladno.

Středa (10:45) TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Česká Lípa

Středa (17:50) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Panthers Otrokovice

Čtvrtek (8:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Tatran Střešovice

Čtvrtek (11:45) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Kanonýři Kladno


Ve všech kategoriích postupují všechny týmy do Play-Off, které se následně dělí na A a B. Všem třem znojemským týmům držme palce! #spolecnezaznojmo