Vstupenky jdou od dnešního dne do prodeje a jsou na konkrétní místa ve znojemské hale. Zakoupit je můžete v kanceláři florbalového klubu TJ Znojmo LAUFEN CZ u Jana Šťastníka. Pro bližší informace a rezervace kontaktujte Jana Šťastníka na telefonu 777 759 661. Jednotná cena vstupenky je 80 Kč. Přednostní prodej vstupenek přes znojemský florbalový oddíl bude pouze do pátku 18. listopadu. Poté již bude možné zakoupit lístky pouze přes www.ticketportal.cz a nebo až v den utkání přímo na místě. Vzhledem k velkému zájmu však doporučujeme zájemcům zajistit si místa již tento týden.

Bezprostředně po utkání proběhne autogramiáda stříbrných medailistů z Mistrovství světa v zasedací místnosti sportovní haly.

Znojemští fanoušci se mají na co těšit! V dresu Tatranu budou moci v akci dále vidět znojemského odchovance Martina Šindeláře, jehož jako trenér povede další znojemská persona Milan Fridrich!

Pro diváky je dále připraven zajímavý přestávkový program, jehož součástí bude losování o merchandising Tatranu Střešovice.

Neváhejte a zakupte vstupenky na tento florbalový zážitek!