V utkání se Zlínem jasně dominovaly a převahu dokázaly pod zaskakujícím trenérem Kuřitkem vyjádřit i gólově. Již po první třetině si vybudovaly tříbrankový náskok, který postupně navyšovaly až na 7:0. Nejpilnější střelkyní byla Nela Čerstvá se třemi brankami.

Ve druhém utkání hrály starší žákyně proti Židenicím a soupeř vyrukoval jen s pěti hráčkami. Fyzické i herní síly tedy byly na straně Znojma a zrodila se další vysoká výhra tentokrát 8:3. Hattrick tentokrát zaznamenala Františka Klaudingerová. Starší žákyně se nachází momentálně na 4. místě šestičlenné tabulky, ale na třetí místo ztrácejí pouhý bod.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Zlín Lions 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
Branky: 3. Nela Čerstvá, 8. Františka Klaudingerová, 9. Eliška Jelínková, 18. Nela Čerstvá, 23. Nela Čerstvá, 26. Františka Klaudingerová, 30. Ella Endlová.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – K1 Florbal Židenice 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)
Branky: 1. Františka Klaudingerová, 5. Eliška Jelínková, 13. Františka Klaudingerová, 14. Františka Klaudingerová, 18. Eliška Radová, 20. Nela Čerstvá, 25. Ella Endlová, 30. Lucie Prokůpková - 9. Martina Bartošová, 18. Nela Horáková, 21. Martina Bartošová.

DOROSTENKY

Covidová situace zasáhla v sobotu do turnaje dorostenek. Ve Znojmě se mělo představit 5 týmů, ale hned dva týmy nemohly kvůli karanténám přijet, a tak dorostenky Laufenu odehrály pouze utkání proti Bulldogs Brno.

Utkání bylo dlouho vyrovnané. Znojmo drželo krok s favoritem, který má na čele náskok už 15 bodů celé dvě třetiny. Rozhodla však poslední část, v níž vstřelily Buldočky 3 branky. Za domácí se zaskvěla Eliška Tesaříková, která se postarala o všechny tři domácí branky, ve všech případech jí asistovala Zdeňka Vlachová. Dorostenky se nachází na 2. místě tabulky právě za brněnskými Buldočkami.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
Branky: 4. Eliška Tesaříková, 15. Eliška Tesaříková, 32. Eliška Tesaříková - 9. Gabriela Králová, 23. Karolína Václavíková, 24. Natálie Svobodová, 26. Anna Sigmundová, 31. Veronika Machálková, 34. Nikol Kovárníková.

TURNAJ PŘÍPRAVEK

Na nedělním turnaji přípravek v Brně – Tuřanech měl Laufen početné zastoupení. Tým přípravky Laufenu poměřil síly s brněnskými Gullivers, Troopers, Hattrickem a znojemskými elévkami. Ty si zahrály se stejnými soupeři. V bezprostřední blízkosti letiště nastoupila ke svým zápasům také přípravka ZŠ Mládeže, jež se utkala rovněž se stejnými týmy, ale s jinými skupinami hráčů. Všechny týmy si do sytosti zahrály a nasbíraly další herní zkušenosti a sportovní zážitky.