Před měsícem jsme informovali o uzavřeném partnerství s Plazma.plus. „Oslovila nás společnost Plazma.plus se zajímavým projektem, zdali bychom nechtěli jako sportovní komunita pomoci dobré věci. Hned několik našich hráčů chodí pravidelně darovat krev a byli ochotni pomoci i v případě krevní plazmy," okomentoval tehdy uzavřenou spolupráci manažer oddílu Jan Šťastník.

Jak bude takové dvojutkání s naším partnerem vypadat? „Jsme hrdým partnerem Florbal Znojmo a v sobotu se můžete těšit na naši osobní účast. Kdo ještě váhá s případným odběrem plazmy a přispěním na dobrou věc, zastavte se k našim hosteskám, které vám poskytnou veškeré informace. Navíc pro Vás máme připravenou přestávkovou soutěž o hodnotné ceny, mezi které budou patřit vitamíny, sportovní láhev a jiné, vše navíc ve sportovním vaku“, okomentovala spolupořádání sobotního dvojutkání provozní manažerka Veronika Kobylková.

Florbalový maratón elitních týmů odstartuje pátečním duelem A-tým proti Ústí nad Labem. V sobotu vyzvou ženy Přerov a po nich vyběhnou na palubovku muži proti Slovanu Havířov. Nabitý víkendový program pak uzavřou ženy duelem proti Aligators.

Rozpis utkání:

pátek A-tým: TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Ústí (20:00)

sobota ženy: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Přerov (17:00)

sobota A-tým: TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Slovan Havířov (20:00)

neděle ženy: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FAT PIPE Aligators Šitbořice (17:00)

INFORMACE PRO FANOUŠKY - podmínky pro diváky:

  • Divák 18+

- může se zúčastnit utkání, pokud má dokončené očkování nebo prodělaný Covid v posledních 180 dnech. Pokud má zahájené očkování nebo lékařské potvrzení o tom, že se nemůže očkovat, tak stačí předložit negativní PCR test z posledních 72 hodin

  • Divák 12 – 17 let

- musí předložit absolvovaný negativní PCR z posledních 72 hodin

  • Divák mladší 12 let

- může se utkání zúčastnit bez omezení