V neděli 14. června proběhl v Brně los celostátních soutěží, který odhalil termínovou listinu A-týmu a je známa také pohárová skupina mužů i žen!

A-tým mužů TJ Znojmo LAUFEN CZ odstartuje 1. ligu mužů na domácí palubovce, a to netradičně brzy. Již v sobotu 5. září přivítá Štíry z Českých Budějovic a o týden později zamíří v rámci druhého hracího kola na půdu Ústí nad Labem. Třetím soupeřem Znojma bude TJ Slovan Havířov.

Ve vrcholové části poháru, do které se tým mužů TJ Znojmo LAUFEN CZ dostal jako poslední dvacátý účastník (na základě výsledků uplynulého soutěžního ročníku), se v srpnu utká ve skupině se superligovými celky FBC Ostrava, Panthers Otrokovice a prvoligovými Bulldogs Brno. Zápas s Ostravou se bude hrát v moravskoslezské metropoli, zápasy s Otrokovicemi a Bulldogs bude hostit znojemská sportovní hala.

Do poháru nastoupí i tým žen! Velmi mladý tým bude v poháru především sbírat cenné zkušenosti a postupně změří síly s extraligovými Židenicemi, prvoligovými týmy  Aligators a SK Jihlava a druholigovým Pelhřimovem. Ženský pohár se odehraje skupinovým způsobem poslední srpnový víkend v Jihlavě.

K losu žen se vyjádřil trenér Jakub Martinek: „Soupeři ve skupině? Pro mě i pro holky to bude velký víkend. Zahrát si s extraligovým týmem pro nás bude velký svátek. Na turnaji můžeme jen získat. Víc než o výsledky půjde o získání zkušeností a přípravu na ligu.“