Do utkání vstoupila lépe domácí Letka, která nepříjemně napadala rozehrávku Laufenu, a z toho ve své hře těžila. Znojmo se však aklimatizovalo a otevřelo účet utkání brankami Nováka a Blažka ve 13. minutě. Do konce první třetiny se ale poprvé prosadili také domácí a snížili na 1:2.

Ve druhé části převzalo otěže Znojmo, ale z mnoha šancí se prosadilo pouze dvakrát. Branky ve 24. a 36. minutě nevstřelil nikdo jiný než Jan Novák, který hraje momentálně ve výborné formě – 1:4.

V poslední části se Letka vrátila ke své hře z první třetiny a začala zle zatápět. Vyústěním toho byly tři rychlé branky a mohlo se začínat od nuly – 4:4! Následně se hra vyrovnala a v závěru se projevili zkušenosti znojemského týmu, který z hole Petra Maška v předposlední minutě vstřelil rozhodující branku a v samotném závěru pak ještě Novák zpečetil vítězství 6:4 brankou při Power Play. Jednoznačnými hvězdami utkání byli čtyřgólový Jan Novák a Jiří Šrámek se stejným počtem asistencí.

Nyní hraje A-tým doma. V sobotu přivítá ve šlágru kola silné Karlovy Vary!

FBC Letka Toman Finance Group – TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6 (1:2, 0:2, 3:2)

Branky: 16. Tomáš Hanzlík, 45. Daniel Filip, 48. Jiří Šrámek, 48. Jan Hranický - 13. Jan Novák, 13. Štěpán Blažek, 24. Jan Novák, 36. Jan Novák, 59. Petr Mašek, 60. Jan Novák. Diváci: 20.

Sestřih:

Videorozhovory: 

Následující utkání 1. ligy mužů:

Kanonýři Kladno – TJ Znojmo LAUFEN CZ (čtvrtek 9. prosince v 19:30) – dohrávka 13. kola

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FB Hurrican Karlovy Vary (sobota 11. prosince v 18:00)