Dohrání se nedočká ani Pohár Českého florbalu. Ruku v ruce s tím jdou samozřejmě také turnaje dětí, přičemž bude snaha alespoň odehrát některé neoficiální domluvené turnaje, pokud to tedy situace dovolí.

A-tým stihl v sezóně odehrát 7 utkání, v nichž vydoloval 10 bodů. Nyní už se může vedení klubu soustředit na sezónu 2021/2022. „Definitivní ukončení soutěže bylo vzhledem ke stále se nelepšící situaci jediným východiskem. Ač bych samozřejmě rád ročník dohrál, tak musíme brát v potaz, že hráči odehráli poslední soutěžní zápas 11. října, od té doby stihli pár tréninků v prosinci s rouškou a jinak jsou zavřeni doma. Za této situace by byl nějaký zbrklý restart soutěže velkým rizikem zejména, co se zranění hráčů týče. Preferuji obnovu tréninkové činnosti týmu, pozvolný návrat ke standartnímu tréninkovému režimu tak jak jsme byli zvyklý před covidem a až s odstupem zařadit ostré soutěžní zápasy. Včerejším rozhodnutím Českého florbalu jsme tedy udělali tečku za druhou prapodivnou sezónou a myslím, že již se všichni těšíme na sezónu novou, snad již plnohodnotnou,“ řekl k oficiálnímu ukončení sezóny trenér a manažer Jan Šťastník.

„Vzhledem k tomu jak dlouho se nehrálo a hlavně jaká panuje situace, je ukončení první ligy rozumné. Myslím si, že kdyby se například dohrávala jen polovina zápasů soutěže a navíc bez Play-Off, nebyla by soutěž, co se týče postupů a sestupů regulérní. Navíc se již můžeme začít chystat novou sezónu, která doufejme, proběhne již bez větších problémů. Všem bych chtěl popřát hlavně pevné zdraví a pozitivní náladu,“ vzkázal na závěr kapitán A-týmu Pavel Palát.