V sobotu 3. 10. zajížděly naše nejmenší želízka v ohni do Brna na Kounicovu. Přípravka LAUFEN i Mládeže sehrála první 4 zápasy sezóny. O něco lépe se vedlo přípravce Mládeže, která přehrála všechny své soupeře. Oba týmy si užily dostatek florbalu a nabraly další cenné zápasové zkušenosti.

Elévové LAUFEN a Mládeže mají za sebou rovněž první turnaj sezóny. Laufeni zajížděli na první turnaj do Brna Tuřan a z osmi utkání vyválčili týmy White a Black celkem 6 výher. ZŠ Mládeže sehrála první turnaj v Brně na Lesné, a to poprvé pod novým trenérem Janem Zerbstem. První turnaj přinesl spoustu informací a tým ví, na čem nyní zapracuje.

Mladší žáci White i Black už nové sezóně odehráli dva turnaje. Mladší žáci Black vstoupili do nového ročníku Jihomoravské ligy mladších žáků na výbornou a vyhráli všechny tři zápasy. Při druhém turnaj už se jim nevedlo tak dobře a zvítězili pouze jednou.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hattrick Brno 4:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno Orange 10:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers Black 3:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – ZŠ Očovská Hodonín Red 0:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hattrick Brno 5:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gullivers Brno 1:8

Mladší žáci White sehráli rovněž dva turnaje, ten první na domácí palubovce a druhý v Brně. Z pěti utkání dokázali jednou vyhrát, 2x remizovat a 2x prohrát. Jejich zápas jsou zatím z pravidla velmi vyrovnané.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Helceletka Brno 3:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Hornets Brno 4:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers White 0:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Valtice 3:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno White 7:13

Starší žáci Black odehráli zatím jeden turnaj, tým White na první turnaj sezóny stále čekají. Black sehráli první turnaj ve své domovské hale a narazili hned na úvod na to nejsilnější z Ligy starších žáků. Na tým Bulldogs Brno nestačili a prohráli jednoznačně 1:10. Druhé utkání bylo podstatně vyrovnanější, ale vedení postupem času ztratili a podlehli 2:5.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 1:10

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gullivers Brno 2:5

Dorostenci zajížděli v dosavadní sezóně již dvakrát do Třebíče v rámci koše A. Na prvním turnaji se jim podařilo jednou zvítězit a jednou odešli poraženi. O 14 dní později na stejném místě se jim po remíze a výhře podařilo uhájit setrvání v koši A a prozatím jsou na 2. místě.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Hattrick Brno 5:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Okříšky 17:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 2:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gullivers Brno 7:2

Junioři sehráli prozatím jediný turnaj, ke kterému zajížděli do Křenovic u Brna. Připsali si zde dvě vítězství, jsou tak zatím stoprocentní a v tabulce jsou na 2. místě o skóre.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FRC Mikulov 14:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers 7:6

Nově vzniklý tým U23 už odehrál 4 kola s vyrovnanou bilancí 2 výher a 2 porážek. Cenná byla především výhra v derby s Hodonicemi, za které nastupuje řada bývalých znojemských hráčů. V jedenáctičlenné tabulce je rezerva A-týmu prozatím na 5. příčce.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Hodonice 5:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Panthers Otrokovice B 3:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers B 2:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Sokol Lanžhot 16:4

Mladší žákyně i letos nastupují v Jihomoravské lize mladších žákyň, kde se hraje systémem 3+1. Na první turnaj cestovaly do Brna. Na každém turnaji se potkají s těmi stejnými soupeřkami v rámci pětičlenné tabulky. Na prvním turnaji se jim podařilo porazit Bulldogs a Hornets Brno a porážky si připsaly s oběma týmy Židenic.

Starším žákyním se v nové sezóně opět daří. Z prvních 4 zápasů vydolovaly 3 výhry a minulý turnaj si zahrály ve své domovské hale. Jediným týmem, který dokázal naše starší žákyně přehrát, jsou Aligátorky. V sedmičlenné tabulce tak držíme 2. místo. Lucie Baldreichová zaznamenala za první 4 zápasy 23 kanadských bodů!

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Dragons 16:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Uherský Brod 9:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Aligators 1:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Zlín Lions 14:2

Dorostenky vstoupily do sezóny také na výbornou. Na prvním turnaji v Brně na Sportpointu zdolaly v krásném vyrovnaném utkání Židenice 3:2 a ve druhém utkání si proti nováčkovi ze Slavkova s chutí zastřílely a zvítězily 18:0! Po prvním turnaji tak vládnou tabulce 1. ligy dorostenek.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Židenice 3:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Slavkov 18:0

Ženy v roli nováčka 2. ligy žen zatím drtí jednoho soupeře za druhým a jednoznačně vládnou své tabulce při skóre 34:2!

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Židenice B 3:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Spartak Hluk 9:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Židenice C 12:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno B 10:0