A-tým odehrál poslední utkání před nucenou 14 ti denní pauzou nařízenou vládou. Na jih Moravy zavítal nevyzpytatelný soupeř z Jaroměře, přesto byli ale domácí před utkáním mírným favoritem.

Vstup do utkání se jim přesto nepovedl. Hosté se ve 3. minutě ujali vedení, a když o pět minut později zhodnotili přesilovou hru, bylo to už 0:2. Ze spánku probudili domácí Laufen až početní výhody na konci 1. třetiny. Tu první využil nekompromisní ránou Jiří Šrámek a snížil na 1:2. Těsně před přestávkou se pak provinili hosté ještě jednou.

Vstup do 2. části vyšel domácím skvěle a i s druhou početní výhodou naložili nejlépe, jak mohli a Kucharič srovnal na 2:2. Vyrovnání poslalo domácí na koně a branky Ďurišky a Nováka dali Znojmu dvoubrankové vedení. Spokojenost s obratem utkání však brzy vystřídalo zklamání, protože Jaroměř se dvěma brankami dostala zpět do utkání a začínalo se od nuly – 4:4. Vedení domácím vrátil kapitán Palát ve 37. minutě, kterého našel přesným pasem Mašek. Bohužel prostřední bohatá část na góly přinesla ještě jednu, a to z hole hostů, takže se šlo do třetí třetiny za stavu 5:5.

Ve 45. minutě vyrobili domácí hrubku na útočné polovině a Jaroměř z brejku trestala – 5:6. O vyrovnání se v 52. minutě postaral Čihal, který našel nádherně Kuchariče a pro něj už nebyl problém zakončit do odkryté branky – 6:6. V 55. minutě si štěstí vybrali hosté, jejich útočník napálil svoji střelu do tyče a ta se následně odrazila od brankáře Bauera do jeho svatyně. Když hosté o 4 sekundy později přidali branku na 6:8, zdálo se, že utkání již zná vítěze. Domácí se ale nevzdali a opět jim pomohla přesilová hra. Kucharič v 56. minutě ze svého oblíbeného místa snížil na 7:8! V závěru už Laufeni museli riskovat bez brankáře a opět se mohli opřít o výhodu jednoho muže navíc. Krejčíř natáhl ke své obávané střele a Procházka 41 sekund před koncem doklepl – 8:8!

Tečku za obratem v utkání udělal v 61. minutě Mašek po individuální akci. A-tým tak v utkání vstal z mrtvých a vyválčil důležité dva body do tabulky, ve které se nyní nachází na 4. pozici.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Sokol Jaroměř 9:8 pp (1:2, 4:3, 3:3 – 1:0)

Branky: 18. Jiří Šrámek, 22. Tomáš Kucharič, 24. Martin Ďuriška, 27. Jan Novák, 37. Pavel Palát, 52. Tomáš Kucharič, 56. Tomáš Kucharič, 60. Vojtěch Procházka, 61. Petr Mašek - 3. Michal Nožička, 8. Filip Krigovský, 31. Tomáš Hejzlar, 35. Michal Nožička, 40. Filip Krigovský, 45. Daniel Kroupa, 55. Lukáš Bauer, 55. Petr Hašek. Diváci: hráno bez diváků.

Videorozhovory po utkání zde:

https://m.youtube.com/watch?v=fe1tZpxlUqg