DOROSTENCI

Dorostenci mají za sebou další turnaj v rámci své divize v 1. lize. Díky dvěma vítězstvím jsou v 10 ti členné tabulce na 2. místě například před brněnskými Buldoky. V prvním utkání přehráli vysoko tým Orlicko-Třebovsko 9:3 i díky 5 ti bodům Jakuba Čecha. Výrazně se na vítězství podílel také Milan Palášek a Vilém Bednařík.

Ve druhém utkání je čekalo derby s Bulldogs Brno. V něm Znojmo 3x prohrávalo, přesto v závěru i díky hattricku Milana Paláška utkání otočilo a upevnilo si v tabulce 2. pozici.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FbK Orlicko-Třebovsko 9:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 4:3


STARŠÍ ŽÁCI WHITE

Starší žáci White zajížděli do brněnských Tuřan, kde si připsali dvě vysoké výhry a na turnaji si tak s chutí zastříleli. Hattrick Brno B porazili 12:3 a TJ Sokol Husovice dokonce 16:1! Gólově se prosadili téměř všichni hráči, nejpilnější byl v tomto ohledu z 6 ti brankami Michal Keberle.

TJ Znojmo LAUFEN CZ White – FBŠ Hattrick Brno B 12:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ White  – TJ Sokol Brno-Husovice 16:1


MLADŠÍ ŽÁCI BLACK + WHITE

Oba týmy mladších žáků zajížděly shodně do Brna na halu Kounicova. Ranního turnaje se zúčastnil tým Black, na kterého čekaly ty nejsilnější týmy v podobě Očova Red, Gulliverů a Hattricku Brno. Turnaj se hrál na nezvykle menším hřišti a hráči tak měli možnost vyzkoušet si velmi rychlý florbal. Výsledky z toho turnaje byly velmi vyrovnané, mladší žáci 2x podlehli o gól a jednou remizovali.

Mladší žáci White odehráli ve stejné hale odpolední turnaj. V jejich podání se jednalo o nejlepší turnaj sezóny, kdy si na své konto připsali vysoké vítězství 11:0 nad Dragons Green, následně uhráli cennou remízu s Letovicemi 1:1 a v posledním utkání podlehli Gullivers Brno B 4:7.

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black – Očovská Hodonín Red 1:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black  – Gullivers Brno 2:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black  – Hattrick Brno 3:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ White – Dragons Green 11:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ White  – TJ Sokol Letovice 1:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ White  – Gullivers Brno B 4:7    


ELÉVOVÉ LAUFEN CZ + ZŠ MLÁDEŽE

Všechny tři týmy elévů zajížděli 11. ledna do Brna-Tuřan. Hráči Laufenu Black společně s Mládežkou narazily na týmy Židenice Blue, Troopers Moravany a Bulldogs Brno Black. V konkurenci silných protivníků nasbírali Elévové LAUFEN CZ Black tři vítězství a jednu těsnou porážku. Mladíci ze ZŠ Mládeže získali jednu výhru a stejně tak se dařilo i týmu LAUFEN CZ White, kteří přidali ale k jedné výhře i remízu. Tým White se utkal postupně s Bulldogs Brno Orange, Židenice Black, DDM Helceletka Brno s Orlem Boskovice.


PŘÍPRAVKA LAUFEN CZ + ZŠ MLÁDEŽE

Domácí turnaj si ve své hale užili 18. ledna naše nejmenší děti. Přípravka LAUFEN CZ ve velmi mladém podání sbírala zkušenosti v zápasech s brněnskými týmy Gulliverů, Židenic, Bulldogs Brno a Moravan. Jednalo se o další rozvojové zápasy, ve kterých jdou výsledky stranou a do popředí jde radost ze hry a získané zkušenosti. Doma se představil také další tým přípravky ZŠ Mládeže, který narazil shodně na stejné soupeře.


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

V sobotu 11. ledna zajížděly k dalšímu turnaji mladší žákyně do Brna na ZŠ Horní. V 5 ti členné tabulce narazily na své tradiční soupeře ZŠ Horní, Aligators, Židenice a Bulldogs Brno. Z turnaje si holky krom získání další herní praxe odvezly 2 výhry a 2 porážky.


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Starší žákyně si upevnily dominanci ve své Jihomoravské divizi. Ve čtyřčlenné tabulce soupeří o první místo s Aligátorkami a zatím drží náskok tří bodů. Jejich výkony zatím směřují k Neoficiálnímu Mistrovství České republiky, které se bude konat v červnu v Praze. První zápas v Dambořicích sehrály s Bulldogs Brno a utkání rozhodla dobrá druhá třetina, ve které se Znojmo prosadilo 4x a došlo si pro pohodlné vítězství 6:3. Ve druhém utkání s Židenicemi vyhrály starší žákyně všechny tři třetiny a po výhře 8:4 si odvezly z prvního turnaje v novém roce plný počet bodů. Trenér Kučera tak mohl být spokojen s výsledky i se zapojením některých mladších žákyň.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 6:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – K1 Florbal Židenice 8:4


DOROSTENKY

Šestý turnaj z deseti měly na programu dorostenky v domácí hale, kde naposledy 2x zvítězily a ten stejný cíl měly i tentokrát. Ve své divizi soupeří v 6 ti členné tabulce o první dvě místa, která zaručují postup do kvalifikace o Mistrovství České republiky. V prvním utkání sehrály důležitý zápas s Buldočkami, které měly sice optickou převahu, ale dobře bránící dorostenky povolily soupeři jen jednou skórovat a sami byly efektivní při zakončení, z čehož plynula výhra 4:1. Ve druhém utkání narazily na 4. tým tabulky Aligátorky, které hrály převážně z obrany a dlouho v utkání vedly 2:1. Až v závěrečných minutách dorostenky dvěma přesnýma trefama utkání otočily na 3:2 a v čele tabulky si hlídají osmibodový náskok před druhými Židenicemi.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 4:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Aligators 3:2