Florbal Znojmo chce jít příkladem a nošením roušky zabránit šíření stále přítomného koronaviru. Zatímco doposud se musel každý ve výrobě roušky spolehnout sám na sebe, nyní je možnost sebe i své okolí chránit v jednotných klubových barvách!

K objednání jsou nyní klubové roušky, které se dají používat opakovaně. K dostání budou ve třech velikostech, a to konkrétně dětské, juniorské a dospělé.

Cena roušky je 99,- Kč a objednávat je můžete na mailu: sekretar@florbalznojmo.cz. Dodací lhůta je v současné chvíli 14 dní. Předpokládáme, že na konci září již budeme mít dostatečnou zásobu a budou k prodeji například na domácích zápasech A-týmu.

Popis produktu:

Jedná se o módní doplněk. Zboží z hygienických důvodů nelze vrátit. Gramáž: 200g/m. Sublimovaná ústenka dobře anatomicky nasedá a plně zakrývá nos a ústa nošeného. Zabraňuje šíření kapének a přímému kontaktu vydechovaného vzduchu s osobami a předměty v okolí. Díky tvaru masky se tolik nepotí většina obličeje a dá se pod rouškou bez potíží mluvit, aniž by vznikaly nechráněné průduchy po stranách.