A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ dnes čeká poslední vystoupení v rámci skupiny EV Poháru Českého florbalu. Na závěr skupiny se mohou fanoušci těšit na derby s týmem Bulldogs Brno. Do pavoukové části Poháru Českého florbalu proklouznou dva nejlepší týmy ze skupiny EV. Po úvodních dvou kolech je tabulka nesmírně vyrovnaná a hned tři týmy mají po dvou bodech. V případě, že v pondělí Otrokovice padnou doma s Ostravou, může být dnešní utkání přímým bojem o postup. Utkání mezi Znojmem a Brnem začíná ve sportovní hale v 19:00!

Vstupné na utkání činí 30,- Kč. Ti, co si již zakoupili permanentky, nahlásí své jméno na pokladně a mají vstup zdarma.

Bulldogs Brno

Náš dnešní prvoligový soupeř zažil po sestupu ze superligy povedenější sezónu a v loňském ročníku 1. ligy skončil po základní části na 2. místě tabulky. V nedohraném Play-Off pak měl na lopatě Havířov, se kterým vyhrál úvodní dva čtvrtfinálové zápasy. V rámci vyrovnané skupiny poháru dokázali Buldoci na domácí palubovce přehrát Otrokovice těsným rozdílem 3:2 po prodloužení a následně opět doma nestačili na Ostravu poměrem 2:8.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Domácí borci po úvodní porážce od silné Ostravy zabrali a na domácím hřišti po skvělém obratu porazili Otrokovice 7:6 po nájezdech. Oproti minulému utkání se do sestavy opět zapojí útočníci Ďuriška s Maškem.

Jak to dnes dopadne? Přijďte na florbal!

ČTVRTEK 27. SRPNA: TJ ZNOJMO LAUFEN CZ – BULLDOGS BRNO (19:00)

Vzhledem k aktuálně platnému mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví z 23. 7. 2020 je nutné, aby všichni návštěvníci našich utkání měli roušku nebo jiný ochranný prostředek dýchacích cest.