Foto: Facebook Florbal Ústí

V první třetině se toho mnoho neudálo a uchytila se pouze střela domácího Semeráda, který dostal na středu příliš moc prostoru a z dálky prostřelil Lukáše Bauera. Nástup do 2. třetiny ale už patřil Laufenu, když se při přesilovce trefil přesně Jiří Šrámek a vyrovnal. O pár chvil později ale chyboval Laufen na útočné polovině a domácí v brejku vyšachovali znojemskou obranu – 2:1. To domácí ještě více nakoplo a ve 28. minutě už vedli 3:1! Ve 34. minutě ale potvrdil své kvality Bohumil Piskáček a vrátil tak svému týmu brankou na 3:2 naději. Třetí třetina patřila hostům. Jiří Šrámek ve 45. minutě svojí důsledností před brankou Ústí vyrovnal účet utkání - 3:3! Obrat dokonali Laufeni v 50. minutě, kdy přiťukl míček Novák Kucharičovi a ten pohodlně uklízel do prázdné branky – 3:4! Utkání se už blížilo k samotnému závěru a Znojmo mělo šanci pojistit výsledek brankou do prázdné branky, ale nestalo se tak, a tak přišel trest v podobě domácího vyrovnání. Prodloužení následně netrvalo příliš dlouho, když si ústecký Trčka pohrál s obranou Laufenu a vystřelil pro svůj tým bod navíc.

A-tým je po 15. kole na 9. místě tabulky a čeká ho nyní náročný zápas, kdy do Znojma v sobotu zavítá suverén letošního ročníku pražský Butchis.

15. kolo: Florbal Ústí – TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:4 pp (1:0, 2:2, 1:2 – 1:0)

Branky: 8. Dan Semerád, 23. Tomáš Pšenička, 28. Filip Šedivý, 59. Tomáš Pšenička, 61. Vladimír Trčka - 21. Jiří Šrámek, 34. Bohumil Piskáček, 45. Jiří Šrámek, 50. Tomáš Kucharič. Diváci: 190.

Hráč utkání za tým TJ Znojmo: Jiří Šrámek

Hráč utkání za tým Florbal Ústí: Dominik Hrabě

Sestřih utkání: ZDE

Následující utkání A-týmu:

sobota 26. listopadu: TJ Znojmo LAUFEN CZ – Butchis (15:30)