Do Švédska vyrazí čtyři chlapecké družstva a jedno dívčí. Chlapci se představí v kategoriích B11, B13, B15 a B17. Mladší žákyně budou zase soupeřit v kategorii G12. Tohoto gigantického turnaje se zúčastní 413 týmů ze 7 zemí! Nejvíce jich je pochopitelně ze Švédska (292) a druhé největší zastoupení má Česká republika (63). Na turnaji však nebudou chybět také týmy z Norska, Dánska, Slovenska či Švýcarska.

B11

Nejmladší chlapce znojemské výpravy čeká skupinový formát bez Play-Off, a tak se potkají hned s 10 týmy. Ve skupině převládají Švédové, ale narazí také na dánský Rungsted!

B13

Chlapci kategorie B13 jsou v početném turnaji nasazeni do skupiny 8, kde bude o co nejlepší umístění pro Play-Off bojovat 5 týmů! Znojmo se utká ve čtyřech utkáních se švédskými týmy Floda IBK, Tranemo IBK, SK Bjuv a Öjeby Sport IBK.

B15

Namíchaní starší žáci a dorostenci Znojma se v kategorii B15 představí ve skupině 11, kde také narazí na ryze švédské soupeře, kterými jsou Rydboholms SK, Floda IBK, Bjäreds IBK a Landwetter IBK. První dva celky postoupí ze skupiny do Play-Off A, další pak do Play-Off B.

B17

Nejstarší celek reprezentující Znojmo kategorie B17 odehraje turnaj o 13 týmech, a tak je čeká porce 6 utkání ve skupině a následující Play-Off. Skupina Znojma je velmi rozmanitá, protože se krom švédských týmů poměří také se švýcarským Usterem a norským týmem NOR 92 IBK.

G12

Jediného zástupce dívčího florbalu tým G12 čeká šestičlenná skupina a následné vyřazovací boje. Ve skupině se utká se švédskými týmy CL98IC 2, Pixbo Wallenstam, FBC Partille, IBK Lund a Tranemo IBK.

Všem znojemským celkům držíme palce!