Krasojízdu předvedli především naši elévové! 

V základní skupině sice skončili až na 3. místě, ale za to ve vyřazovací části se nadechli k perfektním výkonům. V prvním utkání sehráli vyrovnanou partii s Gullivers Brno a v průběhu utkání vedli 2:1. Pak ale inkasovali třikrát v rychlém sledu a soupeř zvítězil 4:2. Ve druhém utkání si elévci hravě poradili se Spartou Praha Blue a v posledním utkání ve skupině naopak vysoko prohráli s Vítkovicemi. Los pavouka Play-Off se s nimi příliš nemazlil a jako první se jim do cesty ve vyřazovacích bojích postavil Tatran Střešovice. Znojmo bylo od začátku utkání lepším týmem na hřišti, ale nedařilo se mu gólově prosadit a Tatran díky ojedinělým šancím vedl už 3:0. Laufeny následně nakopl gól těsně před přestávkou a zejména po ní se pak začaly dít věci. Znojemští bojovali na plné obrátky a velmi rychle ve 2. půlce srovnali na 3:3. Poté se ještě naposledy dostal Tatran do vedení, ale Znojmo si třemi dalšími brankami zajistilo postup! V osmifinále čekal na elévy tým Black Angels, další silný pražský klub. Black Angels se sice ujali v utkání vedení, ale další parádní výkon elévů byl korunován obratem a postupem do čtvrtfinále mezi 8 nejlepších! Zde už elévové svého přemožitele našli. Byly jím Vítkovice, kterým podlehli 2:6. Elévové tak zůstali jeden krok od medaile, ale ukázali, že jsou velkým příslibem do budoucna.

Dalším želízkem v ohni byli mladší žáci

V prvním utkání ve skupině sehráli velkou přetahovanou se slovenským týmem Snipers Bratislava, se kterým remizovali 6:6! Následně pak ale ve skupině prohráli s Black Angels i Karvinou. Jeden získaný bod znamenal 4. místo ve skupině a těžkého soupeře pro 1. kolo Play-Off. V něm mladší žáci nastoupili proti silným Bulldogs Brno, kteří byli nad naše síly a mladší žáci se tak s turnajem museli rozloučit.

Starší žáci vypadli po velmi smolném průběhu utkání 

Až na první utkání odehráli starší žáci sympatické zápasy. V prvním utkání kvalitativně nestačili na Panthers Praha a vysoko prohráli. Druhý turnajový den si nejprve povinně poradili s týmem Go-Go a následně sehráli vyrovnanou bitvu se Šumperkem, který měl ve svém týmu výrazné individuality. Znojmo v utkání o 2. místo ve skupině nastoupilo svižně do utkání a brzy vedlo 2:1. Následné minuty však patřily Šumperku a ten otočil skóre na 4:2. Starší žáci ale nesložili zbraně. Díky trestnému střílení a nabídnuté přesilovce přetočili vývoj utkání opět na svoji stranu a vedli 5:4. Šumperk ale dokázal vyrovnat a na konci uštědřil Znojmu rozhodující ránu. Ve skupině se tak umístili na 3. místě a pro první kolo Play-Off jim byli přisouzeny Říčany. V tomto utkání se udály málo vídané věci, ale nepředbíhejme. Znojmo působilo florbalovějším dojmem a postupně si vybudovalo náskok 5:3. Tento stav mohl být navýšen, ale v cestě stála tyčka a Říčany naopak snížily na 5:4. Po uplynutí hrací se Znojmo na hřišti již radovalo z postupu, ale rozhodčí správně vrátili časomíru o 2 vteřiny zpět a přisoudili Říčanům standartní situaci. Soupeř ji bohužel gólem zároveň se sirénou proměnil a musely tak rozhodnout až samostatné nájezdy! V těch už se Znojmo mohlo radovat podruhé, ale opět se do cesty postavila nastřelená tyč a Říčany si následně vystřelily postup.

Starší žákyně sehrály nad očekávání velmi dobrý turnaj

V prvním hracím dni porazily Šumperk i Wizzards Praha a druhý hrací den si připsaly další výhru s Pískem. Jedinou porážku ve skupině jim uštědřil tým Black Angels. I tak ale starší žákyně vyhrály svoji základní skupinu a mohly se v klidu koncentrovat na vyřazovací část. V předkole Play-Off narazilo Znojmo na tým Kopřivnice. Již od začátku nebylo o vítězi pochyb a starší žákyně si po výhře 3:0 zajistily postup do čtvrtfinále. V boji o medaili je ale už čekal tvrdší oříšek v podobě Chodova. Kdo na utkání byl, ví, jakou smůlu znojemské hráčky měly. V prvním poločase byly aktivnějším týmem a připsaly si nespočet střel na branku, ale chodovská brankářka chytala výborně. Chodov v průběhu druhého poločasu pak vsítil dvě branky a trochu šťastně se radoval z postupu do semifinále. I tak za sebou zanechaly starší žákyně povedený turnaj a sympatické výkony.