Mladší žáci

Mladší žáci si zahráli na domácím turnaji ve Znojmě, kde startovaly oba týmy Black i White. Hráči byli různě rozmícháni do obou družstev a šanci dostal výrazný počet elévů, tedy mladších hráčů, kteří svými bojovnými výkony předčili všechna očekávání. Vzájemný duel mezi znojemskými týmy vyšel lépe pro tým Black, který následně porazil brněnský Hattrick i Židenice. Tým White dokázal Židenice rovněž přehrát, ale v posledním zápase nestačil na mladíky Hattricku.

Mladší žáci Black – Mladší žáci White 13:1

Mladší žáci Black – FBŠ Hattrick Brno E 4:2

Mladší žáci Black – Židenice Black 6:4

Mladší žáci White – Židenice Black 3:0

Mladší žáci White – FBŠ Hattrick Brno E 4:7

Přípravka LAUFEN CZ a přípravka ZŠ Mládeže

Naši úplně nejmladší florbalisté cestovali za dalším turnajem do Brna. Na ZŠ Čejkovické se představily oba týmy přípravky Laufen i Mládeže pod vedením trenérů Davida Kučery a Marie Pelánové.

„Obě družstva odehrála všechny zápasy v počtu 6ti hráčů, což znamenalo, že si všechny děti dostatečně zahrály. Tým ZŠ Mládeže byl v prvních třech utkáních jasně lepší než jeho soupeři. Až v posledním utkání narazil na tým Troopers, se kterým odehrál vyrovnané utkání. Výrazně omlazený tým Laufenu za turnaj nastřílel spoustu branek a ze čtyř zápasů nestačil pouze starším dívkám z Židenic. Děkujeme všem rodičům, kteří nás do Brna přijeli podpořit,“ shrnul povedený turnaj trenér Kučera.

Elévky LAUFEN CZ

Teprve na druhý turnaj cestovala nově vzniklá kategorie elévek, která byla dodatečně zařazená do ligových soutěží, a to konkrétně do kategorie přípravek, kde měří síly proti chlapcům. Na turnaji v Dambořicích poměřily elévky síly proti Dubňanům, Lanžhotu a dvěma týmům Hodonína.

„S holkami jsme si druhý turnaj opravdu turnaj užily. Jde vidět, že je florbal opravdu baví, a že to hrají pro radost. Trénink od tréninku se zlepšují, a to šlo vidět i na hřišti, kde jsme všechny soupeře jednoznačně přehrály,“ shrnula zdařilý turnaj trenérka Eva Smutná.