Situace se opět mění a harmonogram, který jsme zveřejnili na našem webu včera, je v tuto chvíli neplatný! Město Znojmo se rozhodlo k razantnímu kroku uzavřít dnešním dnem (12. března) veškerá sportoviště spadající pod Správu nemovitostí města Znojma. Není možné využívat ani tělocvičny základních škol.

Oddíl florbalu je nucen učinit následující krok:

  • všechny tréninkové jednotky včetně akademie a jiných specializovaných tréninků se až do odvolání RUŠÍ!
  • hala je uzavřena i pro pracovníky klubu, kteří nemají přístup ke kanceláři, tiskárně atd. Prosíme tak momentálně o zdrženlivost při administrativních úkonech.

Vzhledem k tomu, že Český florbal zatím přerušil pouze soutěže do kategorie starších žáků a žákyň, jednáme o zajištění tréninkového procesu pro elitní mládežnické kategorie (junioři, dorostenci, dorostenky). Ovšem situace se mění každou hodinou, a proto jsme se rozhodli vyčkat do pondělí 16. března. V pondělí přineseme aktualizované informace o dalším vývoji situace ohledně zajištění sportovního procesu těchto elitních mládežnických týmů.

„Jsme zaskočeni vývojem situace. Připravovali jsme se na tréninkový proces v omezených podmínkách dle nařízení Bezpečnostní rady státu. Ovšem dnešní rozhodnutí celou situaci výrazně mění. Bez možnosti trénování ve znojemské sportovní hale jsme nuceni zrušit veškeré tréninky našeho oddílu bez náhrady. Ovšem Český florbal zatím soutěže dorostenců, dorostenek a juniorů nechává v platnosti, a proto my musíme být ve střehu. Snažíme se zajistit pro tyto naše elitní mládežnické kategorie adekvátní tréninkové prostory na okrese, případně v našem kraji. Celá situace je teď velmi nepřehledná, a proto prosím jak naše členy, tak i jejich rodiče o trpělivost a pravidelné sledování našich webových stránek a Facebooku,“ řekl k situaci manažer klubu Jan Šťastník.