Ahoj Martine, po dlouhém čekání jsou tu soutěžní zápasy nové sezóny. Jak moc se těšíš?

Ahoj, těším se moc. Po několika týdnech přípravy se nemůžu dočkat prvního buly a věřím, že i ostatní kluci v kabině jsou natěšení.

Který souboj v poháru bude pro tebe osobně nejpikantnější?

Každé regionální derby je pro mě velmi speciální. Jako nejpikantnější bych určitě zvolil souboje s Bulldogs Brno. Zápasy s nimi si opravdu užívám, hlavně kvůli tempu a náboji na hřišti. V neposlední řadě tyto zápasy také doprovází skvělá divácká kulisa.

Do nedělního utkání naskočí od začátku i navrátilec Martin Pánek. Co říkáš na jeho návrat?

Na Paňase se moc těším a jsem hrozně rád, že se vrací tuto sezónu domů a bude zpátky v kabině, protože je to jeden z dobrých kamarádů, kteří mi po odchodu v kabině chyběli. Pomůže nám také velkou dávkou zkušeností jak na hřišti, tak i mimo něj.

Hned na úvod se utkáte s nováčkem 1. ligy s týmem TROOPERS. Co od tohoto soupeře očekáváš?

Těžko říci, v jejich kádru je několik zkušených hráčů a rozhodně očekávám v sezóně velmi vyrovnané zápasy. Na první společný duel jsem velmi zvědavý a myslím si, že i přes to, že tento tým je nováčkem 1. ligy mužů, tak jejich zkušená sestava bude trápit mnoho ligových celků.

Jaké jsou tvé osobní a týmové ambice do nové sezóny?

Týmově doufám, že opět jako jedna parta dokráčíme co nejdále, to půjde a budeme dělat radost našim fanouškům v domácí hale. Zároveň také doufám, že se nám všem vyhnou veškerá zranění velkým obloukem a budeme moci všichni bojovat na hřišti společně. Z osobního hlediska bych se rád posunul výkonnostně opět o kousek dále od minulých sezón a chtěl bych co nejvíce pomoci našemu týmu k vítězstvím, ať už na hřišti, tak mimo něj.

Chceš něco před sezónou vzkázat znojemským fanouškům?

Rád bych všechny pozval na naše domácí zápasy v sezóně, které se již blíží. Chtěl bych také všem fanouškům znojemského florbalu moc poděkovat, protože si jejich podpory velmi vážíme a v každém domácím zápase jsou naším šestým hráčem.