Letní soustředění florbalu klepe na dveře! Od 27. července se v hale sejde více jak 60 hráčů a hráček, které čeká bohatý program, jenž přinese krom pořádné porce florbalových tréninků také doprovodný program. Hráče čeká Laser Game nebo akce Fat Pipe Day, ale také například výlet na kole, koupání nebo program ve znojemském Beach Clubu. Kempu se zúčastní osm trenérů TJ Znojmo LAUFEN CZ, kteří budou mít na starosti celkem 4 skupiny rozdělené dle věku.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:


TERMÍN: pondělí 27. 7. – pátek 31. 7. 2020

MÍSTO KONÁNÍ: Znojmo

HLAVNÍ TRENÉŘI KEMPU: Jan Šťastník, Bc. Jakub Martinek, David Kučera a Hanka Kovářová (kempu se zúčastní i další pomocní trenéři).

HARMONOGRAM KEMPU:

Pondělí - sraz v hale v 8:00, ukončení 16:00 u haly (LASER GAME)

Úterý - sraz v hale v 8:00, ukončení cca v 18:00 u haly (PROGRAM V HNÁNICÍCH)

Středa - sraz v hale v 8:00, ukončení v 18:00 u haly (FAT PIPE DAY)

Čtvrtek - sraz v hale v 8:00, následuje přespání v hale (PROGRAM SPOLEČNĚ S RODIČI V BEACH CLUBU U LOUCKÉHO KLÁŠTERA)

Pátek - ukončení programu v 16:00 u haly (FLORBALOVÝ TURNAJ MEZI ÚČASTNÍKY KEMPU)

UPOZORNĚNÍ: Členové oddílu TJ Znojmo jsou pojištěni na kempu oddílem TJ Znojmo, nečlenové TJ Znojmo účastnící se tohoto kempu nejsou pojištěni organizátorem, tudíž se ho účastní na vlastní riziko. Doporučujeme rodičům nečlenů TJ Znojmo vyřídit si úrazové pojištění pro dítě, pokud ho již nemají.

DÁLE NELZE NASTOUPIT NA KEMP BEZ POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI, KTERÉ ODEVZDÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK PŘI NÁSTUPU NA SOUSTŘEDĚNÍ !!!

Potvrzení o bezinfekčnosti bylo zasláno na e-mail všem účastníkům, kteří ho naleznou také v členské sekci na zdi týmu. Stejně tak podrobnější informace o celém soustředění, byly zaslány e-mailem.

Pro jakékoliv dotazy volejte organizačního pracovníka Jakuba Martinka (tel. 724 752 698).