Ahoj Evčo, kdy a jak se zrodil tvůj přesun z pozice trenérky na pozici pracovníka klubu?

Ahoj, asi zhruba v dubnu, kdy jsem měla schůzku ohledně trénování na další sezónu. Zde mi byla předložena nabídka na pracovníka klubu, kterou jsem ráda přijala.

Napadlo tě někdy, že tvojí hlavní pracovní náplní bude florbal?

Florbal jsem měla vždycky na prvním místě. Všechny ostatní věci šly kolikrát stranou. Trochu tak nějak tajně jsem doufala, že by nemuselo být špatné se tomu začít věnovat naplno bez omezení.

Jakou konkrétní pozici budeš v klubu zastávat a jaká bude tvá náplň práce?

Budu se věnovat především ženské složce, konkrétně budu trénovat dorostenky a žákyně. Kromě toho se budu věnovat kroužkům na školách a třetím pilířem mojí práce budou sociální sítě a každodenní kancelářská práce.

Na co nejvíce se v nové práci těšíš?

Tak v první řadě, že se budu moct naplno věnovat trénování, které mě baví a na podílení fungování klubu.

Z trenérského hlediska je pro tebe novým postem trenérka dorostenek. Na co se budete v následující sezóně nejvíce zaměřovat?

Mým cílem jim bude předat co nejvíce ze svých zkušeností. Dále se budeme zaměřovat na herní prvky z takzvaného „dospělého florbalu“ který je čeká po odchodu z dorostenek.

Navíc budeš nadále jedna z klíčových hráček žen hrajících 1. ligu. Půjde vše skloubit dohromady?

Jestli to půjde skloubit vše dohromady, to teď nedokážu odhadnout. Zatím to zvládám v pohodě, ale od září to bude samozřejmě náročnější. Věřím však, že vše do sebe zapadne, jak má.