Členská sekce představuje komunikační zázemí pro členy našeho klubu. Je to hlavní prostor, kde každý člen najde vše, co pro svoje fungování v rámci týmů a klubu potřebuje, a kde komunikuje a sdílí informace s ostatními členy, trenéry nebo vedením.

Co všechno členská sekce hráčům a rodičům nabízí?

  • okamžitý přístup k aktuálním informacím

Kontroluj si své nadcházející události, piš a čti si zprávy na týmové a klubové zdi, stahuj si dokumenty.

  • přehled povinností s notifikacemi

Měj přehled o tom, kdy musíš doložit zdravotní prohlídku nebo jiný dokument. Na všechno dostaneš notifikaci, takže ti nic neunikne.

  • kalendář všech událostí

Měj vždy po ruce kalendář se svými událostmi, na které na pár kliknutí zareaguješ. Buď potvrdíš svou účast, nebo se snadno a rychle omluvíš třeba z tréninku.

  • elektronická registrace

Na větší klubové události, jako je třeba soustředění, různé turnaje se budeš moct oficiálně taky přihlašovat přes e-přihlášky. Zjistíš tam o události všechny potřebné informace a po přihlášení se ti rovnou vygeneruje i platba.

  • stahování a nahrávání dokumentů

Když ti (a tvým spoluhráčům) bude trenér tvého týmu nebo někdo z vedení klubu chtít předat důležitý dokument, jednoduše ho nahraje do dokumentů v členské sekci a ty si ho stáhneš. Všechny důležité formuláře a podklady tak budeš mít vždycky v kapse.

  • Jak se do členské sekce přihlásit?

Na e-mail obdržel každý z členů (nebo jeho zákonný zástupce) e-mail s přihlašovacími údaji, přes který se lehce do členské sekce přihlásí. Poté už se členové můžou přihlašovat jednoduše proklikem na našich webových stránkách www.florbalznojmo.cz  na hlavní stránce ikona členská sekce.

Pokud Vám e-mail nepřišel, nebo budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na komunikačního pracovníka klubu Davida Kučeru na emailu: kucera@florbalznojmo.cz a nebo se obraťte na trenéra své kategorie.