Na úvod přípravy se Laufen utká ve čtvrtek od 19:00 ve znojemské sportovní hale s týmem Sokol Brno I EMKOcase Gullivers. Tito soupeři se střetli v jarním Play-Off 1. ligy, ve kterém Znojmo dokázalo vyřadit svého soka poměrem 3:1 na zápasy. Ve čtvrtek ale půjde „pouze“ o přátelské utkání.

Naopak v neděli čeká A-tým první soutěžní zápas nové sezóny, a to v rámci vrcholové části Poháru Českého florbalu. Na úvod se doma střetne s nováčkem 1. ligy mužů s týmem TROOPERS, jenž bude pro domácí velkou neznámou. Do utkání hraného od 17 hodin poprvé zasáhne také navrátilec Martin Pánek!

Znojmo bylo v rámci poháru nalosováno do skupiny E. Kromě Znojma a TROOPERS budou o co nejlepší umístění ve skupině bojovat také Bulldogs Brno a zejména Sokoli Pardubice hrající nejvyšší soutěž – Livesport Superligu. S oběma brněnskými celky se Laufen utká na domácí palubovce a jediné utkání venku odehraje v Kutné Hoře proti Pardubicím. Z pohárové skupiny postoupí do vyřazovacích bojů všechny celky. Na všechny srpnové domácí utkání je vstupné zdarma.

Srpnový program A-týmu:

čtvrtek 4. 8. (19:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sokol Brno I EMKOcase Gullivers (přátelák)

neděle 7. 8. (17:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – TROOPERS (pohár)

sobota 13. 8. (19:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno (pohár)

neděle 21. 8. (18:00) Sokoli Pardubice – TJ Znojmo LAUFEN CZ (pohár)