I letos čeká naše hráče oblíbený Příměstský florbalový kemp, který proběhne v tradičním období konce měsíce července. Kemp oproti předchozím ročníkům mění formát a bude ukončen již v pátek. „Rozhodli jsme se pro změnu. V posledních ročnících se stávalo velmi často, že děti opustily kemp již před víkendem a závěrečný turnaj si tak nemohly naplno užít s ostatními spoluhráči. Tradiční přespání v hale proběhne ze čtvrtka na pátek a závěrečný turnaj bude v pátečních odpoledních hodinách“, řekl ke změně hlavní trenér kempu Jan Šťastník. Další novinkou je také přihlašování na kemp prostřednictvím členské sekce! Více informací níže.


PODROBNĚJŠÍ INFORMACE:


TERMÍN:                 pondělí 27. 7. – pátek 31. 7. 2020

MÍSTO KONÁNÍ:   Znojmo


HLAVNÍ TRENÉŘI KEMPU:

- Jan Šťastník (dlouholetý trenér a manažer oddílu TJ Znojmo LAUFEN CZ – LICENCE B)

- Bc. Jakub Martinek (dlouholetý mládežnický trenér florbalu dívek i chlapců – LICENCE B)

- kempu se zúčastní další pomocní trenéři, tak aby se o všechny skupiny starali minimálně 2 trenéři.


PRO KOHO JE KEMP URČEN?

- pro chlapce i dívky ročníku 2011 – 2004


CO SE ÚČASTNÍK KEMPU NAUČÍ?

Náplní týdenního kempu bude především rozvoj individuálních florbalových dovedností jednotlivých hráčů (tzn. IHČ jednotlivce, dále pak rozvoj spolupráce a rozvoj herního myšlení).

Dále se zaměříme na správné protažení před a po sportovním výkonu.

Krom klasických tréninkových jednotek bude v programu i mimo-florbalový sportovní program (plavání, bowling, fotbal a jiné teambuildingové aktivity).

Přednáška k vybrané problematice.

Na konci každého dne bude následovat zhodnocení trenéra se svou skupinou, kde se trenér bude snažit předat dětem zpětnou vazbu z celého dne, tak aby děti věděli na co se zaměřit v dalším rozvoji.


CENA KEMPU: 2 200,- Kč


POZOR!

Vzhledem k tomu, že hlavním cílem kempu je především posunout děti florbalově dopředu a věnovat jim maximální pozornost, tak aby se za týden naučili co nejvíce dovedností a odstranili co nejvíce chyb, tak je kapacita kempu stanovena na 60 dětí! Proto neváhejte a přihlaste své dítě v případě zájmu co nejdřív. Přednost mají ti zájemci, kteří zaplatí jako první!


CO JE V CENĚ ZAHRNUTO?

- 10 florbalových tréninkových jednotek

- památeční triko pro všechny účastníky kempu

- 5x oběd přímo ve sportovní hale

- 5x odpolední svačinka

- Teambuildingový program / výlet

- pitný režim (iontový nápoj)

- závěrečný páteční florbalový turnaj

- náklady spojené s přespáním (večeře, oběd…)


HARMONOGRAM KEMPU:

- zahájení kempu v pondělí 27. července v 8:00

- kemp bude probíhat každý den od 8:00, kdy si převezmou hlavní trenéři kempu Vaše ratolesti, a ukončen bude v rozmezí 16.00 – 19.00 hod. (bude upřesněno)

- ukončení kempu v pátek 31. července v odpoledních hodinách


UPOZORNĚNÍ:

Členové oddílu TJ Znojmo jsou pojištěni na kempu oddílem TJ Znojmo, nečlenové TJ Znojmo účastnící se tohoto kempu nejsou pojištěni organizátorem, tudíž se ho účastní na vlastní riziko. Doporučujeme rodičům nečlenů TJ Znojmo vyřídit si úrazové pojištění pro dítě, pokud ho již nemají.


PŘIHLÁŠENÍ NA KEMP:

Přihlásit na kemp se lze prostřednictvím členské sekce. Po přihlášení do ní, klikněte vlevo dole na sekci „Moje e-přihlášky“ a následně rozklikněte přihlášku. Poté dole potvrďte svoji účast a přihlaste se na kemp. V případě jakéhokoliv problému s přihlášením kontaktujte pracovníka Davida Kučeru na emailu: kučera@florbalznojmo.cz  


PROVEDENÍ PLATBY

číslo účtu: 43-7500520207/0100

var. symbol: rodné číslo účastníka ( rrmmdd/xxxx)

zpráva pro příjemce: příjmení a jméno účastníka