I v letošním roce je turnaj velkým testem především pro mladší hráče. Účastníci mohou nasadit do turnaje pouze hráče ročníku 1999 a mladší. Toto věkové omezení dělá z turnaje FATPIPE CUP U23 zajímavé měření sil, kdy dojde k prolnutí juniorských celků jednotlivých týmů s mladšími hráči jejich elitních družstev.

Jedná se již o druhý test v rámci přípravy na nový ligový ročník. V pátek večer si A-tým poradil v přátelském utkání s pražskými Wizzards poměrem 13:6. V sobotu se během jednoho hracího dne šest utkání a týmy se střetnou v duelech hraných na 2x20 minut systémem každý s každým. Domácí Znojmo nejprve změří síly s týmem Gullivers, následovat bude souboj proti Hattricku a do třetice pak znojemská družina sehraje utkání proti Buldokům. Rozpis všech utkání najdete pod článkem.

Trenér A-týmu Jan Šťastník nominoval na FATPIPE U23 CUP všechny hráče elitní tréninkové skupiny, kteří splňují věkovou hranici. Do hry se tak ve znojemském dresu zapojí 14 hráčů a 2 brankáři. Na všechny utkání je vstupné zdarma a všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Nominace Znojma na turnaj FATPIPE U23 CUP:

Brankáři: Jakub Pechura, Vojtěch Dvořák

Hráči: Štěpán Blažek, Martin Ďuriška, Milan Palášek, Petr Mašek, Lukáš Matoušek, Jan Novák, Vojtěch Vlček, Jan Gerža, František Blažek, David Sedláček, David Přibil, Tomáš Světlík, Tomáš Brabenec, Libor Kuba.