TJ Znojmo LAUFEN CZ uspořádá v závěru sezóny na své palubovce turnaje svých mládežnických kategorií, které částečně nahradí zrušené turnaje z druhé poloviny ligového ročníku. Turnaje jsou rozvrstveny do tří hracích dnů a ve Znojmě se setkají elitní týmy Jihomoravského kraje a také přední mládežnický celek zlínského kraje Zlín Lions!

Jako první se na domácím hřišti představí mladší a starší žákyně v neděli 14. června! Dopoledne bude patřit mladším žákyním, které se utkají s Židenicemi a Bulldogs Brno. První kolo turnaje odehrají družstva zápasy každý s každým a ve druhém kole se hráčky smíchají a proběhne turnaj mixů. V odpoledních hodinách čeká turnaj starší žákyně, které se postupně od 12:30 střetnou s Kyjovem, s Aligátorkami a Buldočkami.

O 14 dní později to bude ve Znojmě ten pravý florbalový maratón. O víkendu 27. a 28. června odehraje doma turnaj přípravka, elévové, mladší žáci i starší žáci! Vše odstartuje v sobotu ráno turnaj mladších žáků za účasti Znojma, Hattricku Brno, Gullivers Brno a Zlín Lions. Všechny týmy pravděpodobně do turnaje nasadí dvě družstva! V odpoledních hodinách se pak v turnaji starších žáků představí TJ Znojmo LAUFEN CZ, Hattrick Brno, Gullivers Brno a rovněž Zlín Lions.

V neděli 28. června se dostane i na naše nejmenší florbalisty. Dopoledne proběhne setkání přípravky TJ Znojmo LAUFEN CZ a Hattricku Brno, které postaví do turnaje hned několik týmů. Po turnaji přípravek pak završí florbalový maratón elévové. Znojmo, Gullivers i Hattrick vyšlou do bojů hned tři své týmy!

Shrnutí florbalového maratónu:

neděle 14. června: turnaj mladších žákyň (9:00 – 12:00) SH Znojmo

neděle 14. června: turnaj starších žákyň (12:30 – 16:00) SH Znojmo

sobota 27. června: turnaj mladších žáků (8:30 – 14:30) SH Znojmo

sobota 27. června: turnaj starších žáků (14:30 – 19:30) SH Znojmo

neděle 28. června: turnaj přípravek (8:30 – 11:30) SH Znojmo

neděle 28. června: turnaj elévů (11:30 – 16:00) SH Znojmo