Florbal Znojmo zde mělo zastoupení v kategoriích „Nejlepší juniorský kolektiv za rok 2020“ a „Nejlepší sportovní akce za rok 2020“. V obou anketách jsme dosáhli na velký úspěch a umístili se na krásném 2. místě!

Do kategorie juniorský kolektiv roku byl nominován tým dorostenek TJ Znojmo LAUFEN CZ, který dosáhl na loňském turnaji Hummel Open Game na stříbrné medaile! Skvělé tažení dorostenek tehdy zastavil až ve finále pražský výběr Černé Mamby před vyprodanou halou Sportpoint v Brně za Lužánkami.

Úspěchu se florbalový oddíl TJ Znojmo LAUFEN CZ dočkal i v kategorii „Sportovní akce roku“. Toto ocenění si vysloužil za úspěšnou listopadovou běžeckou výzvu BĚHÁME ZA FLORBAL ZNOJMO. Té se zúčastnila stovka běžců, kteří společně naběhali během jednoho měsíce neuvěřitelných 6498 km!

„I přesto, že loňský rok a celkové vyhlášení sportovce roku silně ovlivnila pandemie Covid-19, si těchto ocenění vážíme a považujeme je za velký úspěch. Obě vyhlášení jsou pro nás hnacím motorem do další práce,“ řekl k oběma úspěchům šéftrenér mládeže Jakub Martinek.