Díky listopadové výzvě BĚHÁME ZA FLORBAL ZNOJMO mohl florbalový oddíl podpořit organizaci Kruh Znojmo, která se mimo jiné zabývá komplexní péčí o děti do 15 let v krizové životní situaci. Předání materiálního a finančního daru proběhlo v pondělí 14. prosince do rukou pana ředitele MUDr. Milana Špačka a vrchní sestry paní Mgr. Petry Bartuškové.

Výzvou pro hráče, hráčky a jejich rodiče bylo naběhat za měsíc listopad co nejvíce kilometrů, a tím podpořit děti, kterým můžeme alespoň tímto způsobem pomoci. Florbal Znojmo naběhal za 29 dní neuvěřitelných 6498 km, během nichž spálil celkově 461 716 kalorií a při běžecké aktivitě strávil dohromady 768 hodin!

Florbal Znojmo se rozhodl věnovat dvojnásobek naběhaných kilometrů právě této organizaci. 12 996 Kč věnoval oddíl v materiálním vybavení a dalších 6498 Kč v hotovosti předal této organizaci dárce z řad rodičů, který si nepřeje být jmenován.

Věříme, že obzvláště v tomto vánočním čase, tento dar vykouzlí nejeden úsměv na tvářích dětí, které si to bezpochyby zaslouží.