Jednou z aktivit oddílu byla listopadová výzva BĚHÁME ZA FLORBAL ZNOJMO, která byla se závěrem měsíce ukončena. Do této výzvy byli zapojeni jak hráči a hráčky, tak i rodiče našich členů a další příznivci Florbal Znojmo. Výzva probíhala přes aplikaci Endomondo, ve které Florbal Znojmo naběhal za 29 dní neuvěřitelných 6498 km, během nichž spálil celkově 461 716 kalorií a při běžecké aktivitě strávil dohromady 768 hodin!

Dvojnásobek naběhaných kilometrů, tedy 12 996 Kč věnuje oddíl v materiálním vybavení centru Kruh Znojmo, které poskytuje zdravotní služby pro děti. Dalších 6498 Kč v hotovosti věnuje této organizaci dárce z řad rodičů, který si nepřeje být jmenován.

Oddíl se při této příležitosti zároveň rozhodl odměnit zapojené hráče a rodiče na prvních třech místech. Ceny jim budou předány během znovu rozběhlé tréninkové činnosti.

Florbal Znojmo děkuje všem zapojeným do výzvy BĚHÁME ZA FLORBAL ZNOJMO!

„Jsme nadšení z ohlasu, který tato akce vyvolala. Splnila naše očekávání a již přemýšlíme do budoucna nad něčím, co by mohlo na tento projekt navázat. Děkujeme všem zapojeným běžcům“, řekl manažer oddílu Jan Šťastník.

Pořadí na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích:

Chlapci

1. Jakub Čech – 364 km

2. David Přibil – 321 km

3. Tadeáš Hoch – 313 km

  Dívky

  1. Lucie Baldreichová – 149 km

  2. Eliška Willmannová – 95 km

  3. Eliška Tesaříková – 57 km

   Rodiče

   1. Iva Blažková – 356 km

   2. Lada Szabó – 267 km

   3. Eva Žižková – 176 km