Účastníci mohou nasadit do turnaje pouze hráče ročníku 1998 a mladší. Toto věkové omezení dělá z Fat Pipe Cupu zajímavé měření sil, kdy dojde k prolnutí juniorských celků jednotlivých týmů s mladšími hráči jejich elitních družstev.

Jedná se o první test v rámci přípravy na nový ligový ročník a po dlouhé koronavirové pauze bude k vidění atraktivní florbal. Během jednoho hracího dne se ve Znojmě odehraje šest utkání a týmy se střetnou v duelech hraných na 3x15 minut systémem každý s každým.  

Všechna utkání budou přenášena živě platformou TVcom.cz. Odkazy na jednotlivé zápasy budou zveřejněna na Facebooku Florbal Znojmo.

Trenér A-týmu Jan Šťastník nominoval na Fat Pipe Cup U23 všechny hráče elitní tréninkové skupiny, kteří splňují věkovou hranici. Do hry se tak ve znojemském dresu zapojí 17 hráčů a 3 brankáři. Chybět budou pouze zranění Martin Král, Lukáš Černý a na státnice se připravující Filip Daberger.

Nominace Znojma na turnaj Fat Pipe Cup U23:

Brankáři: Jan Hándl, Vojtěch Dvořák, Jakub Pechura

Hráči: Jan Benko, Tomáš Bajko, Štěpán Blažek, Václav Bajko, Martin Ďuriška, Milan Palášek, Petr Mašek, Patrik Mašek, Lukáš Matoušek, Jan Novák, Martin Polehňa, Vojtěch Vlček, Martin Smejkal, Leoš Faltus, Jan Gerža, Martin Veselý, Lukáš Rajnoha.

Rozpis zápasů:

9:00 Kanonýři Kladno – FBŠ Hummel Hattrick Brno

10:45 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno

12:30 Kanonýři Kladno – Bulldogs Brno

14:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno

16:00 Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno

17:45 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Kanonýři Kladno