Svěřenci trenéra Ďurišky se letos pořádně nacestují, když z prvních 4 turnajů, cestovali hned třikrát do hlavního města. Zde započali také dlouhodobou soutěž a nasazeni byli na základě loňských výsledků do 1. koše. V konkurenci Sparty, Bulldogs Brno, Black Angels a Gullivers Brno zvítězili pouze nad Black Angels, a tak putovali po dvou úvodních turnajích do 2. koše.

Zdravě motivovaný tým se s tím však nechtěl spokojit a postaral se tak o okamžitý návrat mezi nejlepší celky! Zprvu to tak nevypadalo, když podlehli na úvod 2. koše Strakonicím 3:4, pak ovšem nastartovali krasojízdu, během níž nedali svým soupeřům šanci! 9. října nadělili Vinohradům porážku 11:1. Vědět o sobě dal především Damián Jelínek, který dal 5 branek a na další 3 přihrál! Přesto dorostenci věděli, že musí na dalším turnaji zabrat a dvakrát zvítězit. K tomu neměli lehký los, když se jim do cesty postavili pražští Butchis a Gulliveři, s nimiž již v této sezóně prohráli.

22. října opět na Vinohradech ale odehráli výborné zápasy. V prvním utkání deklasovali Gullivers Brno 14:3 a Martin Vavřina si připsal neuvěřitelnou bilanci 5+5! Ve druhém zápase o postup do 1. koše porazili dorostenci po podobném průběhu utkání také Butchis 13:5 a zase to byl fantom Martin Vavřina, jenž zapsal do statistik 4 branky a 4 asistence.

Dorostenci se tak zaslouženě navrátili do 1. koše Divize C a čelit zde budou tentokrát Hattricku Brno, Písku, Královským Vinohradům a Spartě Praha. Oba následné turnaje pořádá Písek.

Martin Vavřina se po 8 odehraných utkáních nachází na 3. místě kanadského bodování v rámci celé republiky 1. ligy dorostu.

Další utkání dorostenců:

12. listopadu: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno

12. listopadu: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Písek

20. listopadu: TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Sokol Královské Vinohrady

20. listopadu: TJ Znojmo LAUFEN CZ – ACEMA Sparta Praha UNYP