Pro členy oddílu florbalu TJ Znojmo je zcela zdarma připraveno šestiměsíční balení doplňku stravy Omega Marine Family od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., které podpoří imunitu, tedy obranyschopnost organismu a dodá tělu, obzvláště v této složité době, potřebné látky.

Užitečný a hodnotný dar zprostředkoval našemu oddílu statutární místostarosta města Znojma, v jehož působnosti je právě oblast sportu, Karel Podzimek, který jej minulý týden společně se zástupci firmy NaturaMed Pharmaceuticals předal vedení oddílu.

Více o produktu:                                                                                                                                                  

OmegaMarine Family vyrábí norský výrobce Pharmatech, který je významným dodavatelem produktů s omega-3. Kapsle se vyrábějí v souladu s GMP standardy a jsou absolutně bezpečné. OmegaMarine Family je bezpečný, čistý a 100% přírodní produkt.

Esenciální mastné kyseliny Omega-3 jsou důležité pro zachování aktivního životního stylu, zdravého srdce, zraku a mozku.


Jak vitamín užívat? OmegaMarine Family je třeba užívat každý den dle informací v přiložené informativní knížce.

Členové oddílu florbalu si tento doplněk stravy mohou vyzvedávat již tento týden, dle informací přes členskou sekci.

„Věříme, že tento dárek přispěje k podpoře imunity členů oddílu, k jejich pevnějšímu zdraví, a tak k připravenosti vstoupit v plné síle do florbalové sezony od okamžiku, kdy to umožní vládní nařízení“, vyjádřil se k předání daru předseda oddílu Bedřich Daberger.