Domácí Laufen ale nedá svoji kůži lacino. Ba naopak bude chtít v tomto těžkém zápase přidat čtvrtou domácí výhru v řadě! Po úvodní porážce s Ústím doma přetlačil postupně Plzeň, Chomutov a naposledy také Start98! Tým bodově táhne duo Jiří Šrámek a Tomáš Kucharič, kteří nasbírali 18, respektive 17 bodů. V posledním utkání se Laufen musel sklonit před brněnskými Buldoky, a tak by další body nutně potřeboval, jelikož střed tabulky je velmi vyrovnaný.

Hattrick Brno hraje po sestupu ze superligy zatím parádně a nachází se na 2. místě tabulky. Pro Znojmo může být znepokojující to, že Hattrick zvládl vyhrát zatím všech 5 duelů na půdách soupeřů a jedinou prohru sezóny si připsal až minulý týden, kdy doma nečekaně padl s Butchis. Nejlepším střelcem hostů je zatím s 8 brankami Jonáš Kůra, kanadské bodování se 13ti body zase vede zkušený Tomáš Brom.

K vidění bude pravděpodobně velmi vyrovnaná bitva a domácí Laufen bude chtít tentokrát derby uzmout pro sebe! Přijďte na florbal! Úvodní buly je naplánováno na 18 hodinu.

1. liga mužů:

pátek 28. 10. (18:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno

On-line: ZDE

Videopřenos: ZDE

Facebook: ZDE