Obsazení turnaje je opravdu pestré a všechny týmy tak čekají zajímavé souboje. Naše týmy poměří síly s věhlasnými soupeři jako jsou Vítkovice, Bohemians Praha, Mladá Boleslav a podobně. Tým Laufenu složený z hráčů ročníku 2009 a 2010 naskočí do turnaje již v pátek, ostatní týmy jsou přihlášeny do kategorií Mini a pro ty započne turnaj v sobotu ráno. Zápasy všech kategorií můžete sledovat v mobilní aplikaci, kterou pod názvem PragueFC stáhnete jak v AppStore, tak v Google Play.

Kategorie B09 – 8 týmů

Tým B09 si nezahraje obzvláště početný turnaj, za to ale v něm narazí na silné týmy jako jsou FBŠ Bohemians Praha, Vítkovice nebo Black Angels. Krom Vítkovic a Bohemky tvoří Znojmo skupinu B ještě s Teplicemi. Po odehrání základní skupiny bude následovat vyřazovací část.

TJ Znojmo LAUFEN CZ x 1. SC Tempish Vítkovice  (pátek, 15:30)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x FD Teplice  (sobota, 9:40)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x FBŠ Bohemians bílí  (sobota, 13:50)

Kategorie B12 Mini – 17 týmů

Tým B12 budou za Znojmo reprezentovat hráči ročníku 2012 a 2013 což jsou letošní elévové. V kategorii B12 Mini se bude hrát na malém hřišti systémem 3+1 a souboj zde svede hned 17 týmů! Naši mladíci mají navíc pestrou skupinu se dvěma zahraničními týmy. Nejprve je čekají souboje s pražskými týmy Butchis a Prague Tigers a následně se utkají s Bratislavou a Košicemi.

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Butchis  (sobota, 8:00)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Prague Tigers White  (sobota, 13:00)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x ŠK Lido Bratislav  (sobota, 16:45)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Surikaty Košice  (sobota, 18:50)

Kategorie B14 Mini – 15 týmů

Do Prahy vyráží také naše přípravka! Hráči ročníku 2014 a 2015 si zahrají turnaj o 15 týmech s pestrým obsazením v čele s týmy jako jsou Tatran Střešovice, Black Angels, Plzeň nebo Košice. Naši nejmenší odehrají v základní skupině těžké zápasy, mimo jiné také s Mladou Boleslaví nebo Kladnem.

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Black Angels  (sobota, 8:00)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Kanonýři Kladno  (sobota, 12:35)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Mladá Boleslav  (sobota, 16:45)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Panthers Praha  (sobota, 18:25)

Kategorie G11 – 8 týmů

Na turnaji nemůže z pohledu znojemské výpravy chybět dívčí tým. Ten utvořily v drtivé většině hráčky ročníku 2011. Do turnaje bude nasazeno 8 týmů a krom českých celků se v této kategorii představí také dva polské týmy. S polskou Trzebiniou si také zahrají v základní skupině. Tyto dva týmy doplní ještě Tatran Střešovice a Sparta Praha, holky se tak mají rozhodně na co těšit.

TJ Znojmo LAUFEN CZ x PUKS Trzebinia I  (sobota, 10:05)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x Tatran Střešovice   (sobota, 13:50)

TJ Znojmo LAUFEN CZ x ACEMA Sparta Praha   (sobota, 16:45)

Držte všem čtyřem týmům palce! Znojmo do toho!