Očekávaná hromadná objednávka tréninkového oblečení a zápasových dresů je tu. Zde je více informací jak vybrat a objednat oba produkty.

ZÁPASOVÉ DRESY

Objednávka zápasových dresů pro nově příchozí hráče, či pro hráče, kteří potřebují nebo chtějí nový zápasový dres. Jedná se o oficiální dres, který užívají všechny kategorie včetně A-týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ. U kategorie PŘÍPRAVKA není podmínkou mít nový dres, je zde možnost využít erární dresy. Zde je výběr velikostí a prosíme všechny o pečlivé přeměření (dle obrázku).

Dres: JR L, JR XL, XS, S, M, L, XL

Trenky: 100, 110, 120, 130, 140, S, M. L, XL

Cena za komplet: 750,- Kč (černý dres + černé trenky)

Cena za 2+1: 1150,- Kč (černý a bílý dres + černé trenky)

Cena jen za vršek: 400,- Kč

Co je potřeba uvést při objednání zápasového dresu?

Velikosti, číslo, jméno a o kterou variantu se jedná. Číslo dresu prosím zkonzultujte s trenérem, aby se předešlo, že jsou v jednom týmu dvě stejná čísla.


TRÉNINKOVÉ SETY

Rovněž chystáme hromadnou objednávku klubových tréninkových setů. Tréninkovým setem je myšleno sportovní tričko s potiskem (logo klubu, loga partnerů, číslo hráče) a sportovní kraťase v černé barvě. Spousta hráčů a hráček již tréninkové sety má, takže je můžete vidět na trénincích všech kategorií. Rovněž doporučujeme, vyzkoušet si velikost tréninkového setu například od spoluhráče ve své kategorii. Zde jsou velikostní řady.

Triko: 110, 122, 134, 146, XS, S, M, L, XL

Kraťasy: 4 let, 8 let, 12 let, 16 let (S), M, L, XL, XXL

Cena za 2+1 s potiskem: 650,- Kč (2x triko + 1x kraťasy)

Cena za 1+1 s potiskem: 400,- Kč

Co je potřeba uvést při objednání tréninkového setu?

Velikosti, počet kusů a své číslo, které chcete mít na tréninkovém setu.


Jak provést celou objednávku?

Kontaktujete prosím organizačního pracovníka oddílu pana Bc. Jakuba Martinka na email: martinek@florbalznojmo.cz. Do předmětu mailu napište buď „Tréninkový set“ nebo „Zápasový dres“ či oboje a nezapomeňte uvést všechny potřebné skutečnosti.

Objednávky se uzavírají ve středu 16. září 2020!