Začátkem července se tradičně koná největší mládežnický turnaj ve střední Evropě – pražský Prague Games. TJ Znojmo LAUFEN CZ mělo na tomto turnaj hned tři zastoupení v chlapeckých kategoriích, a to v B13, B15 a v B17. Celkově znojemská výprava odehrála 23 utkání se slušnou bilancí 15 výher, 1 remíza a 7 porážek. Bohužel, ani jedné kategorii se nepodařilo vyhrát klíčové utkání na začátku Play-Off a všechny tři týmy spadly do pavouka B, kde si však kategorie B15 a B17 spravily chuť a celý pavouk dokázaly vyhrát. Znojmo tak získalo dvě zlaté medaile, ale zpět na začátek.

Mladší žáci v kategorii B13 odehráli slušně základní skupinu a odměnou jim bylo 2. místo, když se každým zápasem jejich výkony na turnaji zlepšovali. Bohužel los se s nimi nemazal a i přes 2. místo narazili v 1. kole vyřazovací části na Vsetín, který dokázal vyhrát nedávný Hummel Open Game. Soupeř měl v zápase ve všem na vrch a dokázal si dojít pro postup jasnou výhrou 7:1 a mladší žáci tak byli nasazeni do čtvrtfinále pavouka B. V něm se otřepali z poslední porážky a stejným poměrem zvítězili nad týmem FBŠ Bohemians bílí 7:1 a již vyhlíželi semifinále. V něm se jim postavila Česká Lípa, silný soupeř, který na tom byl lépe fyzicky, a našim mladíkům již došli síly více vzdorovat. Česká Lípa se dostala brzy do vedení a následně využívala pootevřené obrany znojemských a zvítězila vysoko 9:3. Pouť našich nejmladších tak skončila před branami Play- Off B. Lídr mužstva na turnaji Vítek Marušík obsadil 2. místo v kategorii střelců celého turnaje, když se mu podařilo nasázet soupeřům 11 branek!

Kategorie B15, tedy starší žáci, odehráli povedený turnaj, když dokázali ze 7 utkání hned 6x zvítězit. V základní skupině nenašli přemožitele, s plným počtem bodů urvali 1. místo a nechali za sebou i takový tým jako je Tatran Střešovice. V klíčovém osmifinále byli následně proti Kladnu favoritem, ale v utkání ve kterém měli jasně navrch, se nedokázali prosadit gólově a soupeř to z ojedinělé akce 20 sekund před koncem dokázal potrestat. V dalším průběhu si pak alespoň znojemští spravili chuť, protože po výsledcích 7:1, 6:1 a 5:0 získali v pavouku B zlatou medaili, když postupně vyřadili Říčany, Tatran Střešovice a Plzeň! Tým B15 měl na turnaji zapůjčenou pětici hráčů z týmu Zlín Lions a Jakub Vít dokázal zvítězit v kanadském bodování celého turnaje v kategorii B15!

Chlapci z kategorie B17 měli nabitou základní skupinu. V konkurenci České Lípy, Kladna, Otrokovic a Tatranu Střešovice získali 6 bodů, obsadili 4. místo a byli jediným týmem, který porazil Tatran Střešovice, absolutního vítěze kategorie B17. Ze 4. místa museli absolvovat předkolo Play-Off, kde neměli problém a jasným poměrem 6:2 přehráli tým Snipers Třebíč. Klíčovým utkáním turnaje ale bylo osmifinále a potkal je stejný osud jako jejich kolegy z kategorie B15! Ve vyrovnaném utkání s Gullivers Brno inkasovali pouhé 4 sekundy před koncem na 1:2 a museli se spokojit s pavoukem B. V něm nejprve ve čtvrtfinále vyřadili Kladno poměrem 6:0, následně Spartu Praha po výsledku 7:1 a o medaili si to ve finále rozdali s Ústím. Dramatické utkání dospělo za stavu 1:1 až k samostatným nájezdům, ve kterých trefil další medaili pro Znojmo Václav Bajko!