Foto: Facebook Bulldogs Brno

Sobotní 3. semifinále rozhodla již nevydařená první třetina. Buldoci byli ten večer mimořádně efektivní a v úvodní třetině si vybudovali tříbrankový náskok.

Jiskřička naděje svitla před polovinou utkání, kdy Filip Daberger dělovkou snížil na 1:3. Bohužel hned na to udělal Laufen chybu a domácí si vzali zpět tříbrankový náskok. Hřebíčkem do rakve byla hezká individuální akce domácího Konečného, která byla proměněna v branku těsně před druhou přestávkou.

V poslední části se sice A-tým snažil vrátit do utkání, ale psychické i fyzické síly ubývaly. Ke zdramatizování měla pomoci hra bez brankáře, ale Buldoci přidali další branku na 6:1. V závěru za rozhodnutého stavu ještě Bulldogs přidali další dvě branky a po zásluze tak postoupili do finále 1. ligy, kde je čeká souboj s Karlovými Vary. Laufenu tak sezóna končí a už může pomalu spřádat plány na příští prvoligový ročník.

Hoši, děkujeme!

3. semifinále: Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:1 (3:0, 2:1, 3:0)

Branky: 9. Filip Sedmera, 15. Michal Valachovič, 20. Filip Sedmera, 31. Petr Zajíček, 40. Adam Konečný, 50. Michal Pešák, 55. Josef Žižka, 56. Tomáš Kadavý - 29. Filip Daberger. Diváci: 230.

Sestřih branek: 

Komentáře k utkání