Laufen v úvodu zvedal diváky ze sedaček a pohlednými kombinacemi se dostal velmi brzy do pohodlného vedení! První branku vsítil ve 4. minutě Vojtěch Procházka a v 6. minutě to byl opět on, kdo stál na konci povedené souhry s Martinem Pánkem. Výbornou úvodní desetiminutovku ještě vyšperkoval v 8. minutě František Blažek přesnou ranou z blízka – 3:0.

Úvod druhého dějství nenaznačoval změnu scénáře, když ve 27. minutě zakončil přesně po rychlém přechodu do útoku Martin Pánek – 4:0. Od té chvíle ale převzali iniciativu hosté a výrazně jim k tomu dopomohly zbytečné tresty Laufenu. Start využil přesilovku pěti proti třem a následně také výhodu o jednoho muže. Rázem jsme tu tak měli za stavu 4:2 zápletku do třetí třetiny.

V ní brzy navýšil Tomáš Kucharič už na 5:2, ale hosté nabuzení dvěma brankami zbraně nesložili. Po brankách Kulíka a Chaloupky to bylo v 50. minutě dokonce o jednu branku 5:4. Závěr zápasu přinesl velký tlak Pražanů, kterému však domácí odolali a připsali si hubené vítězství, díky kterému poskočili už na 5. místo tabulky. Nyní je však čekají tuhé boje s brněnskými týmy Bulldogs a Hattrick.

8. kolo: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FAT PIPE Start98 5:4 (3:0, 1:2, 1:2)

Branky: 4. Vojtěch Procházka, 6. Vojtěch Procházka, 8. František Blažek, 27. Martin Pánek, 43. Tomáš Kucharič - 36. Tomáš Josefovič, 37. Martin Fenik, 48. Adam Kulík, 50. Viktor Chaloupka. Diváci: 85.

Hráč utkání za tým TJ Znojmo: Lukáš Bauer

Hráč utkání za tým FAT PIPE Start98: Tomáš Josefovič

Sestřih utkání:

Komentáře po utkání:

Následující utkání A-týmu:

sobota 23. října: Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ (17:00)

sobota 28. října: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno (18:00)