V sobotu 5. září se po delší odmlce naplno rozběhne kolotoč 1. ligy mužů a TJ Znojmo LAUFEN CZ přivítá na úvod sezóny Štíry z Českých Budějovic. „Votvírák“ sezóny, ve které bude A-tým oproti loňské sezóně pomýšlet na lepší umístění, začne ve sportovní hale v 18 hodin.

Soupeř z Českých Budějovic v poslední sezóně vypadl, stejně jako domácí tým, v předkole Play-Off, kde nestačil poměrem 2:0 na zápasy pražskému týmu Start98 a umístil se na 10. místě tabulky. Znojmo si v nadcházející sezóně bude brousit zuby na lepší výsledek, než bylo loňské 9. místo a k tomu by mu mělo pomoci posílení kádru o zkušené hráče a doplnění mladých talentovaných hráčů z klubové mládeže.

Všichni fanoušci jsou srdečně zváni na „Votvírák“ sezóny a mohou se těšit na drobný dárek u vstupu do haly. V průběhu utkání bude navíc probíhat soutěž, kdy při každém gólu domácích bude mezi fanoušky vhozen míček a jeho majiteli bude o přestávce předán dárek.

Vstupné na utkání činí 30,- Kč, členové klubu mají vstup zdarma. Vzhledem k aktuálně platnému mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví z 23. 7. 2020 je nutné, aby všichni návštěvníci našich utkání měli roušku nebo jiný ochranný prostředek dýchacích cest.