Skupina Poháru Českého florbalu dnes pokračuje druhým zápasem a Znojmo v něm přivítá na své palubovce superligového soupeře – Panthers Otrokovice!  Pravděpodobně půjde o jediného soupeře z nejvyšší soutěže, který se v této sezóně proběhne po znojemské palubovce. Utkání začíná v 19:00 a prosíme všechny fanoušky o dodržování hygienických pokynů, tudíž aby měli všichni zakrytá ústa.

Vstupné na utkání činí 30,- Kč. Ti co si již zakoupili permanentky, nahlásí své jméno na pokladně a mají vstup zdarma.

Panthers Otrokovice

Náš dnešní superligový soupeř obsadil v loňském ročníku Tipsport Superligy sympatické 7. místo a potvrdil, že je již tradičním účastníkem závěrečných vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále Play-Off pak získal cenný skalp Vítkovic, ale série byla za stavu 1:1 na zápasy ukončena a sezóna byla anulována. V prvním utkání Poháru Českého florbalu podlehly Otrokovice minulý týden Bulldogs Brno na jeho palubovce 3:2 po prodloužení a dnešní utkání tak bude soubojem dvou poražených celků.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Domácí Znojmo zajíždělo v prvním utkání Poháru Českého florbalu na horkou půdu Ostravy, kde potvrdil favorit utkání svoji kvalitu a zvítězil vysoko 14:6. Znojmu v tomto utkání chybělo hned několik opor a příležitost dostalo několik mladíků. V utkání s Otrokovicemi se představí opět hodně mladý tým, domácímu trenérskému duu bude totiž  v sestavě chybět hned kvarteto hráčů Kucharič, Kriš, Ďuriška a Mašek.

Jak to dnes dopadne? Přijďte na florbal!

ČTVRTEK 20. SRPNA: TJ ZNOJMO LAUFEN CZ – HU-FA PANTHERS OTROKOVICE (19:00)