Páteční utkání začal A-tým ve velkém stylu a po pěkných kombinacích, které zakončovali Novák, Kucharič a Mašek, vedl Laufen už v 15. minutě 3:0! Zaskočený favorit, který okupuje přední příčky tabulky, se gólově vzchopil až na konci úvodní třetiny, kdy snížil po dobře zahrané standartní situaci Jelínek. Ihned po přestávce ale rozdávalo radost duo Kucharič – Šrámek, kteří si dvakrát vyměnili míček, a prvně jmenovaný zvýšil na 4:1. Chvíli poté si nerozuměl v rozehrávce brankář Bauer s Novákem a hosté chybku využili ke snížení na rozdíl dvou branek. Tento stav ale nevydržel příliš dlouho, protože Hattrick fauloval a nabídnuté trestné střílení zužitkoval zkušeně Martin Pánek! Ve 3. třetině to bylo o dobře postavené znojemské obraně, ale diváci se dočkali také šesté branky Laufenu, kterou trefil Martin Ďuriška – 6:2. Hosté utkání nezabalili, ale na víc než na snížení na 6:4 už jim čas nevyšel.

V sobotu zregenerovat a v neděli opět na to! A-tým v rámci 11. kola zajížděl do Tuřan, kde sehrál další utkání s Troopers. 91 diváků u brněnského letiště vidělo divoké utkání, ve kterém se o vedení přetahovaly po celý zápas oba týmy. V úvodním dějství vedlo Znojmo po brance Nováka, ale domácí stihli poprvé utkání otočit. Na 2:2 vyrovnával Petr Čihal a již ve druhé třetině po trefě Františka Blažka vedlo opět Znojmo! Během 4 minut ale padly další dvě branky, když domácí srovnali, ale radost jim hned vzápětí vzal svojí první brankou v 1. lize Jakub Čech – 3:4! V zápase bez spolehlivých obran, se ještě ve 2. třetině urodil další obrat ve skóre a prvoligový nováček vedl po 40 minutách 5:4! Nastavený trend pokračoval až do konce utkání. Tentokrát misky vah přetočil na svoji stranu Laufen po brankách Františka Blažka a Jiřího Šrámka – 5:6! I přes tento dvojitý úder byli však hosté rádi alespoň za bod. Domácí totiž svým bojovným výkonem opět utkání otočili a hájili tento stav až do posledních sekund utkání. Domácí Troopers měli v posledních dvou minutách dokonce výhodu přesilové hry, ale Znojmo zariskovalo a při hře 5 na 5 bez brankáře vyrovnal půl minuty před koncem na 7:7 Ondřej Sádlo! Muselo se tak prodlužovat a bod navíc si vystřelili domácí Troopers.

A-tým se tak po 11 kolech nachází na 6. místě tabulky a nyní ho čekají ještě dvě utkání na půdě soupeřů.

10. kolo: TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)

Branky: 7. Jan Novák, 8. Tomáš Kucharič, 15. Petr Mašek, 21. Tomáš Kucharič, 25. Martin Pánek, 47. Martin Ďuriška - 19. Lukáš Jelínek, 24. René Slezák, 48. Marek Fuchs, 60. Jonáš Kůra. Diváci: 172.

Hráč utkání za tým TJ Znojmo: Lukáš Bauer

Hráč utkání za tým Hattrick Brno: Filip Létal

Sestřih utkání: 

Komentáře po utkání: 

11. kolo: TROOPERS – TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:7 pp (2:2, 3:2, 2:3 – 1:0)

Branky: 8. Petr Kadlec, 9. Daniel Budík, 24. Daniel Budík, 32. Tomáš Pavla, 40. Martin Fajt, 46. Marek Jedlička, 54. Jan Daler, 64. Marek Jedlička - 6. Jan Novák, 14. Petr Číhal, 22. František Blažek, 26. Jakub Čech, 44. František Blažek, 46. Jiří Šrámek, 60. Ondřej Sádlo. Diváci: 91.

Hráč utkání za tým TJ Znojmo: Jiří Šrámek

Hráč utkání za tým Troopers: Marek Jedlička

Komentáře po utkání:

Následující utkání A-týmu:

neděle 6. listopadu: Štíři Č. Budějovice – TJ Znojmo LAUFEN CZ (14:45)

sobota 12. listopadu: Kanonýři Kladno – TJ Znojmo LAUFEN CZ (18:00)