A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ čeká o víkendu souboj se Slovanem Havířov v rámci 3. kola 1. ligy mužů. Po úvodních nezdarech mají znojemští velkou touhu poprvé naplno bodovat a posunout se v tabulce vzhůru. Utkání mezi Znojmem a Havířovem začíná ve sportovní hale v sobotu v 18:00!

TJ Slovan Havířov

Náš zítřejší prvoligový soupeř zakončil loňskou sezónu na 12. místě a byl odkázán na boje v Play-Down, které nebyly dohrány. V úvodu letošní sezóny ale zatím obral o body silné soupeře, když zvítězil v prodloužení na půdě Chomutova a doma s Karlovými Vary bral bod po prohře v nastaveném čase. Nevyzpytatelný soupeř bude na body pomýšlet zcela jistě i v utkání se Znojmem.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Domácímu Laufenu nevyšla premiéra a musel přijmout porážku na domácí palubovce od Českých Budějovic. Ve 2. kole předvedli znojemští o poznání lepší výkon a z horké půdy v Ústí nad Labem přivezli ceny bod. Podaří se jim do třetice naplno bodovat? Na pár otázek nám odpověděl střelec dvou branek z posledního utkání Petr Mašek.

Ahoj Petře, zítra Vás čeká souboj se Slovanem Havířov, co od utkání očekáváš?

Ahoj, očekávám zúročení naší dobře odvedené práce z posledních tří týdenních tréninkových bloků. Slovan Havířov si odnesl ze dvou zápasů 3 body, a to se silnými soupeři, tudíž si myslím, že to bude zajímavý zápas a s podporou domácího publika se popereme o vítězství.

Jak bys zhodnotil úvodní dvě kola sezóny?

Co se týče domácího utkání, tak jsme 1. třetinu podávali dobrý výkon a drželi tempo soupeře, ve zbytku utkání jsme přestali hrát naši hru a soupeř využil naše chyby. Utkání s Ústím už bylo z naší strany o level lepší.

V přípravě jsi střelecky zazářil a v minulém kole jsi opět 2x skóroval, cítíš, že jsi ve formě?

Osobně si myslím, že je to zásluha celé lajny, ale něco na tom asi bude (smích). Důležité je abych se nenechal unést dobrým startem do sezóny a nadále na sobě pracoval.

V minulosti jsi s florbalem na čas přestal, co stálo za tvým návratem?

Důvodem byla má fyzická vybavenost, kdy jsem měl pocit, že s tím musím něco udělat. Florbal a spoluhráči mi začali natolik chybět, že jsem se stihl vrátit ještě na konci minulé sezóny již v plné síle.

Jaké jsou tvé osobní cíle do sezóny?

Rád bych si udržel produktivitu a posouval se herně i takticky.


Organizační informace: