Znojmo přijelo do Kutné Hory především dobře bránit a s desetičlenným kádrem spoléhat na rychlé protiútoky. Na poslední chvíli vytáhl A-tým posilu ze Sparty Praha, když se ve znojemské sestavě objevil odchovanec Jakub Čech. V úvodu utkání byly k vidění šance na obou stranách, ale na první gól se čekalo až do 20. minuty, kdy se trefil domácí Martin Zozulák.

V úvodu druhého dějství mělo Znojmo několik šancí, ale byly to Pardubice, kdo vsítil další gól. V polovině utkání zvýšil Žáček na 2:0. Ještě v prostřední třetině se však o zápletku postaral Jan Novák, který ve 39. minutě snížil na 2:1.

Naděje znojemských držel ve 3. třetině výborně chytající Lukáš Bauer a hosté se dostali nenápadně k senzačnímu vyrovnání, kdy se ze standartky prosadil ve 46. minutě Jakub Čech a bylo srovnáno. Chléb se v utkání lámal v 54. minutě, když dostal Laufen nabídku v podobě přesilové hry. Ta bohužel zůstala nevyužita a nejzkušenější hráč domácích Zozulák vsítil rozdílový gól. Tentýž hráč se v další minutě prosadil už potřetí v utkání a na konečných 5:2 se domácí prosadili při znojemské hře bez brankáře.

V pohárové skupině tak již zbývá sehrát utkání s Bulldogs Brno, které rozhodne o konečném pořadí ve skupině.

Sokoli Pardubice – TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

Branky: 20. Martin Zozulák, 29. David Žáček, 57. Martin Zozulák, 58. Martin Zozulák, 59. Ivo Teichman - 39. Jan Novák, 46. Jakub Čech. Diváci: 120.

Hráč utkání za tým TJ Znojmo: Lukáš Bauer

Hráč utkání za tým Pardubice: Martin Zozulák

On-line přenos: ZDE

Rozpis Poháru Českého florbalu:

3. kolo: Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ (?)