Nečekanou prohru si připsal A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Na jeho palubovku zavítal předposlední Rožnov pod Radhoštěm a ten přijel s jediným cílem – zodpovědně bránit a čekat na chyby domácích, což se mu povedlo na výbornou.

Již v první třetině nemohli domácí borci najít recept na pozornou obranu hostů a ti po dvou brankách v druhé půli první části odskočili na rozdíl dvou branek po brankách Kittela a Viktoříka.

Do druhé části nastoupilo Znojmo se staženou sestavou, očekávaný obrat skóre se však nekonal. Ve 24. minutě sice domácí z hole Kuchariče snížili na 1:2, ale to bylo v této dvacetiminutovce vše. Naopak hosté trestali z ojedinělých šancí a vybudovali si slibný náskok 6:1!

V poslední části šla na domácích vidět snaha s výsledkem ještě něco udělat, jenže obranný blok Rožnova fungoval až na několik zaváhání zodpovědně. Ve 45. minutě dal gól naděje opět Kucharič, ale hosté si připravili pro Laufeny další úder a o minutu později odskočili opět na rozdíl pěti branek. Domácí se i přesto stále tlačili do útoku, jenže čas utíkal velmi rychle. Na víc než na kosmetickou úpravu skóre na konečných 4:7 jim nezbyl čas. O poslední dvě branky se postarali obránci Krejčíř s Dabergerem.

A-tým je v tabulce i nadále na 6. příčce. Nyní hraje trojici zápasů na soupeřových hřištích a doma se představí až 21. prosince, kdy ve Vánočním utkání přivítá od 18 hodin Jaroměř.

Branky: 24. Tomáš Kucharič, 45. Tomáš Kucharič, 56. Daniel Krejčíř, 59. Filip Daberger - 18. Vladislav Kittel, 19. Josef Viktořík, 25. Jakub Kostelecký, 29. Josef Viktořík, 33. Petr Burýšek, 36. Vladislav Kittel, 53. Daniel Prašivka. Diváci: 104.

Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: „Omlouváme se především našim divákům za předvedenou hru a děkujeme za jejich podporu. Soupeři gratulujeme k vítězství. Tento zápas nemá cenu ani komentovat, je potřeba na něj rychle zapomenout."

Komentář trenéra hostů: „Přijeli jsme na palubovku nesporného favorita utkání s cílem vzdorovat alespoň 30 minut. Podařilo se nám to o 30 minut déle. Děkuji soupeřům za předvedenou hru, hrají krásně okolo. My jsme hráli na branku. Děkuji všem."